Ankara
06 Ekim 2010
Başkent bu sünnet düğününde buluştu
Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav’ın oğlu Ankara İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Önder ve eşi Nesligül Cavcav, oğulları İlhan ve Emirhan için, sünnet düğünü düzenledi.

Sheraton Otel’deki düğüne Önder ve Nesligül Cavcav çifti ile birlikte İlhan Cavcav’ın eşi Nazan Cavcav, Nesligül Hanım’ın ilk eşi YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan’dan oğulları Kaan ve Baran Özcan ev sahipliği yaptı. Gecede, İlhan ve Emirhan kardeşler de, ailesiyle birlikte konukları kapıda karşıladılar. İlhan Cavcav da, bu gecede torunlarını yalnız bırakmadı. Sünnet düğünü, spor, iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerini biraraya getirdi.
Düğüne kimler katıldı
 Geceye katılanlar arasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Fenerbahçe Spor Kulübü İkinci Başkanı ve Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, sinema oyuncusu Filiz Akın ve eşi Sönmez Köksal, Galatasaray Kulubü eski yöneticilerinden Yurdeşen Karahasan, spor yazarı Şansal Büyüka gibi isimler bulunuyordu. Geceye davetli isimlerden YÖK Başkanı Özcan ise o saatlerde toplantıda olduğu için, eşi Kıvılcım Hanım düğüne yalnız katıldı.
Çocuklar için özel oyun alanı
Düğün için otelin balo salonu ve fuayesi özel olarak hazırlandı. Konuklar, fuayede beyaz tülden yapılan koridordan geçerek salona girdi. Davetlilerin yerlerini almasıyla TED Ankara Koleji öğrencileri İlhan ve Emirhan, akrobasi topluluğu eşliğinde omuzlarda taşınanarak salona geldiler. Cavcav kardeşlere, bu sırada arkadaşları da eşlik ettiler. Akrobasi gösterileri ve müzik şovlarla salon biranda şenlik alanına döndü. Enbe Orketsrası’nın sahne aldığı gece, geç saatlere kadar sürdü. Konuklar, salonda müzik eşliğinde keyifli vakit geçirirken, minikler de özel olarak hazırlanan oyun alanında doyasıya eğlendi. İki küçük kardeş, mutlu görünüyordu.