Dünya
07 Mayıs 2003
Dansöz Dina ile Hüsam'ın seks CD'si kapışılıyor
Mısır bugünlerde ünlü dansöz Dina ile ülkenin önde gelen otomobil kralı Hüsam Abül Fotuh'un seks CD'si skandalı haberleriyle yatıp kalkıyor. Mısır'da bilgisayarı olup da seks CD'sini seyretmeyen yok. Gazete bayilerinde bile tezgah altında bulunabiliyor.
Ne durgunluk içindeki ülke ekonomisi, ne para birimi liranın dolar karşısında sürekli değer kaybetmesi, ne de Irak'ta savaş sonrası yeniden yapılanma sancıları. Varsa yoksa Dina ile Hüsam'ın 37 dakika 22 saniyelik seks CD'si. Şu anda Mısır, ülkenin bir numaralı dansözü Dina ile otomobil kralı Hüsam Abül Fotuh'un sevişirken göründüğü CD ile çalkalanıyor. Mısır'da bilgisayarı olup da seks CD'sini seyretmeyen yok. Gazete bayilerinde bile tezgáh altında bulunabiliyor. Hatta ‘‘Dina ve Hüsam 2’’ adı altında yeni bir CD'nin daha piyasaya düşeceği söylentileri kulaktan kulağa dolaşıyor.

BMW'nin Mısır'daki distribütörü olan Fotuh ile ünlü dansöz Dina'nın sevişme CD'si, Fotuh hakkında milyonlarca dolarlık kredi yolsuzluğu soruşturması açılmasından sonra piyasaya sızdı.

Fotuh'un evine yapılan baskında, Fotuh'un ünlü kadınlarla sevişirken çekilmiş gizli görüntülerinin bulunduğu videokasetler ele geçirildi. Fotuh'un birlikle olduğu sanat ve sosyete dünyasından ünlü kadınlar filme alındıklarından haberdar değildi. Baskının ardından Dina ile oto kralının sevişme kasedi, CD-ROM'a aktarılmış vaziyette elden ele dolaşmaya başladı. Evli ve dört çocuklu Fotuh ile ile ilişkisi olan bütün kadınların korku ve panik havasında olduğu da belirtildi.

Ancak Dina ile olan görüntülerden başka CD piyasaya sızmadı. Şimdi Fotuh hakkındaki soruşturma sürüyor, Dina ise dansı bıraktığını açıkladı.

CD’nin ismi: Firavun Kamasutrası

Dina ile Hüsam'ın ‘‘Firavun Kamasutrası’’ diye tanımlanan CD'si 37 dakika 22 saniye sürüyor. Sadece Mısır'da değil bütün Arap dünyasında büyük şöhret sahibi olan ve Suudi Arabistan'a 100 bin dolara ekstraya giden Dina seks CD'sinde Hüsam'a uzun uzun masaj yaparken görülüyor. Sonra da işadamının sırtına basarak göbek atıyor. Böylelikle Dina hayranları ünlü dansözün yatak odası numaralarını da iyice öğrenmiş oluyorlar.