30 Kasım 2015 tarihli Anasayfa'ya dönmek için tıklayın.
SON DAKİKA
PİYASANET
EKONET
SANS OYUNLARİ
SİNEMALAR
TVREHBERİ
MAGAZİN
ÖZEL DOSYALAR
HAVA DURUMU
ASTROLOJİ2011
EN İYİ ON
HÜRRİYET İK
BİZE ULAŞIN
ÜYELİK
REKLAM
SERVİSLER
BİLGİ YARIŞMASI
AT YARIŞI SONUÇLARI
İDDİA PROGRAMI
CANLI MAÇ SONUÇLARI
MIND
CANLI MAÇ ANLATIMI
BENİM SAYFAM
BUMERANG
SOSYAL İLANLAR
HABER ALARMI
EKRAN KORUYUCU
YENİBİRİŞ
HÜRRİYET EMLAK
HÜRRİYET OTO
GAZETE SERİ İLANLAR
HÜRRİYET KIYASLA
HÜRRİYET AİLE
TİPEEZ
GAZETE-BÖLGE EKLERİ
KELEBEK
CUMA
CUMARTESİ
PAZAR
SEYAHAT
OTO YAŞAM
HÜRRİYET IK
ANKARA
EGE
KURUMSAL
HÜRRİYET KURUMSAL
REKLAM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE / İLETİŞİM
UNICEF Kartları ve Hediyelikler
 Yaşam
14 Nisan 2002
Eş değiştirenler kulübü 17 katlı oteli kapattıABD'de cinsel tatmin ve zevkler için eşlerini değiştirenler, turistik Miami kentinde 17 katlı bir otel kapattı.

Eş değiştirenler yıllık toplantısında, gelecek dört gün boyunca çeşitli seminerler verilecek, ülkenin farklı yerlerindeki kulüpler ve bunların faaliyetleri tanıtılacak, seks aletleri satılacak ve eş takası yapılacak.

Radisson Deauville Otel Yönetimi, tüm çalışanlarına dört gün boyunca nasıl davranmaları gerektiği konusunda bir haftalık eğitim verdi. Yönetim, altın kural olarak ‘‘girmeyin'' yazılı otel odalarına kesinlikle girilmemesini tembihledi. Toplantının ev sahipliğini California'daki ‘‘Lifestyles Organization'' adlı kuruluş yapıyor.

Yıllık toplantıyı düzenleyenler, ABD'de eş değiştirme kulüplerinin üyeleri arasında, orta ve iyi gelir sahibi olan öğretmenler ve polis memurlarının çoğunlukta olduğunu belirttiler. Toplantılar halka da açık, ancak satın alınacak pakete göre en az 400 dolar ödemek gerekiyor. Yapılacak 24 ayrı seminer, Monogami Mitosu, Eş Değiştirmeye Giriş, Bizden Biri misiniz gibi başlıklar taşıyor.

Satılacak seks bağlantılı ürünler arasında ise, penis büyütücüler, haz artırıcı ilaç ve bitkiler, yenilebilir külotlar, çeşitli amaçlı haplar ve vitaminler ile fetiş aletleri yer alıyor. ABD'de 500 ayrı eş değiştirme kulübü bulunuyor.arkadaşıma yolla yazıcı için
 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
En Beğendiğiniz 10 Haber
height=8
Lütfen bu haberi değerlendiriniz...
height=6
Beğenmedim    1   |  2   |  3   |  4   |  5     Beğendim
height=6
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Oyna Avrupa Birliği DYH