Ana sayfa     << önceki gün  sonraki gün >> Üyeler , Üye olmak için      
 
  HÜRRİYET EKLER
  Cuma
  Cumartesi
  Pazar
  Seyahat
 
 
 Gündem
28 Haziran 2006
Aşkım beni affet mektubu yetmedi

Süleyman İLTER (DHA)

Savcı, Dalyan'daki evinde ölü bulunan müteahhit Yüksel Murat Kaba'nın karısına hitaben yazdığı mektuba rağmen, ölümü şüpheli bularak otopsi yapılmasına karar verdi.

BABASININ rahatsızlığı nedeniyle İstanbul'da bulunan Nurdan Kaba, Muğla'nın Dalyan Beldesi'nde oturan eşi müteahhit Yüksel Murat Kaba'yı (36) cep telefonundan aradı, ancak ulaşamadı. Evini ve ofisini de arayıp eşinden yanıt alamayan Nurdan Kaba, endişelenerek bürodaki çalışanlardan Fatoş Aydoğan'dan yardım istedi.

Çıplak haldeydi

Nurdan Kaba'nın isteğiyle, önceki gün saat 17.00 sıralarında çiftin Dalyan'da Gürpınar Mahallesi'ndeki evinin açık olan balkon kapısından içeri giren Fatoş Aydoğan, çıplak olan Yüksel Murat Kaba'nın yatak odasında yerdeki cansız bedeniyle karşılaştı.

Patronunun cesedini bulan Aydoğan, durumu Dalyan Jandarma Karakolu'na bildirdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri, Yüksel Murat Kaba'nın cesedinin yanında, eşine bıraktığı anlaşılan, "Aşkım beni affet. Bu böyle olmamalıydı. Öbür dünyada buluşuruz" yazılı bir not buldu. Ortaca Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı. Savcının yaklaşık dört saat süren incelemesi sonucunda Kaba'nın nasıl öldüğü konusunda bir sonuca varılamayınca ceset otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Çocuğu bulunmayan Kaba'nın, ölmeden bir süre önce yakın arkadaşı turizm şirketi sahibi Bayram Akhan'ı arayarak borç istediği öğrenildi.arkadaşıma yolla yazıcı için
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
En Beğendiğiniz 10 Haber
height=8
Lütfen bu haberi değerlendiriniz...
height=6
Beğenmedim    1   |  2   |  3   |  4   |  5     Beğendim
height=6
© Copyright 2006 Hürriyet
www.hurriyetkurumsal.com