Hürriyet
   
 
<%=incbannerStart%> <%=incbannerEnd%>
<%=incbannerStart%> <%=incbannerEnd%>
 Magazin
17 Mart 2006
Arkadaşım kocamı ayartmış


"Adı Aylin" ve "Sevdalinka" gibi çok okunan romanların yazarı Ayşe Kulin, Haftalık dergisine verdiği röportajda, geçmişte bir arkadaşının kocasını ayarttığını itiraf etti.

 

 

 

Öğrenince bıraktım

 

İlişkilerinde kıskanç olmadığını söyleyen ve "Kıskançlığı tanımadan büyüdüm. Erkeklerle ilişki kurmaya başladığımda belki de bu duygu yeni giriyordu içime" diyen Kulin, sözlerine şöyle devam etti: "Mesela burnumun önünde en yakın arkadaşım kocamı götürmüş, farkında bile değilim. Öğrenince bıraktım."

 

İçim çok yandı

 http://preview.hurriyet.com.tr/preview/image.aspx?picid=1235711

Bu olayın ikinci evliliğinde başına geldiğini söyleyen ünlü yazar, olayı öğrendiğinde yaşadığı duygulara tam olarak isim veremediğini belirtti: "Artık o kıskançlık mı, kızgınlık mı, mutsuzluk muydu? Hepsi birbirine karışmış bir şeydi. İçimin yandığını, çok üzüldüğümü biliyorum. Yuvam yıkıldı."

 

 

Ayşe Kulin, ilk evliliğinin ise çok genç yaşta evlenmesinden dolayı bittiğini söyledi: "İlk eşimi kendim bıraktım. Çünkü çok küçüktüm, olmadı, yürütemedik."

 

 

 

       

 Ayşe Kulin ilk evliliğini 1960 yılında Mehmet Sarper'le yaparken bu evlilikten Ali ve Mete adında iki erkek çocuk sahibi. Kulin'in ikinci evliliği ise 1967 yılınoa Eren Kemahlı ile gerçekleşmiş. Ünlü yazarın bu evlilikten ise Kerim ve Selim adında iki oğlu bulunuyor.                   

arkadaşıma yolla yazıcı için
En Beğendiğiniz 10 Haber

Lütfen bu haberi değerlendiriniz...

Beğenmedim     1   |  2   |  3   |  4   |  5     Beğendim
 
   Yorum Sayısı: 3 / 105Yorumlarınızı Yazınız diğer yorumlar >>>   
 
  şehriye bidon17/03/2006 - 17:56 
 Yorumları okuyorum da bir çok kişinin görüşü, kendine baksaydın kocana ilgi gösterseydin ve hatta kocan işten gelince onunla ilgilenseydin diyenler bile var. Erkek yorumculara soruyorum, siz eve gelirken iş yerinde yaşadığınız tüm olumsuzlukları üzerinizden arındırıyor musunuz, güleryüzlü müsünüz ve eşlerinize siz yeterince ilgi gösteriyor musunuz? Unutmayın ki herşey karşılıklıdır. Eşiniz size ilgi göstermiyorsa siz körükörüne ilgi mi gösterirsiniz? Bu yapmacık olmaz mı?  
  EMEL _17/03/2006 - 17:28 
 aldatmanın asla bir dayanağı, sığınağı olamaz.aldatma hiçbirşeyin cezası olamaz... 
  ÜK 5517/03/2006 - 17:27 
 Türkiye de kadının kendini aciz yaratık gibi göstermesi beni çok rahatsız ediyor bir bayan olarak. O aldatır diye korkma istiyorsan sende aldat. Aldatmıyorsan onurun varsa çek git. Gidemiyorsan numara yapma. Diğer yanları kimeseyi ilgilendirmez ki, takılıp kaldınız, düğüm oldunuz.... 
 
   Yorum Sayısı: 3 / 105Yorumlarınızı Yazınız diğer yorumlar >>>   
 
© Copyright 2006 Hürriyet
www.hurriyetkurumsal.com