27 Kasım 2015 tarihli Anasayfa'ya dönmek için tıklayın.
SON DAKİKA
PİYASANET
EKONET
SANS OYUNLARİ
SİNEMALAR
TVREHBERİ
MAGAZİN
ÖZEL DOSYALAR
HAVA DURUMU
ASTROLOJİ2011
EN İYİ ON
HÜRRİYET İK
BİZE ULAŞIN
ÜYELİK
REKLAM
SERVİSLER
BİLGİ YARIŞMASI
AT YARIŞI SONUÇLARI
İDDİA PROGRAMI
CANLI MAÇ SONUÇLARI
MIND
CANLI MAÇ ANLATIMI
BENİM SAYFAM
BUMERANG
SOSYAL İLANLAR
HABER ALARMI
EKRAN KORUYUCU
YENİBİRİŞ
HÜRRİYET EMLAK
HÜRRİYET OTO
GAZETE SERİ İLANLAR
HÜRRİYET KIYASLA
HÜRRİYET AİLE
TİPEEZ
GAZETE-BÖLGE EKLERİ
KELEBEK
CUMA
CUMARTESİ
PAZAR
SEYAHAT
OTO YAŞAM
HÜRRİYET IK
ANKARA
EGE
KURUMSAL
HÜRRİYET KURUMSAL
REKLAM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE / İLETİŞİM
UNICEF Kartları ve Hediyelikler
 Gündem
2 Temmuz 2005
İşte Dündar ailesi

Turaç TOP (DHA)

Ünlü gazeteci Uğur Dündar ve eşi Yasemin Dündar, İzmir'de yayımlanan Durum Dergisi'ne ilk çocukları Bora, ikizleri Damla ve Bartu ile birlikte poz verdi. Eşi Yasemin'in çok çocuklu bir aile hayali olduğunu ifade eden Uğur Dündar, dergiye Çeşme'deki yazlıklarında verdiği röportajda çocukları olduktan sonra daha merhametli bir insan haline geldiğini söyledi.

Dündar ‘Yani rüşvet alırken yakalanmış bir küçük memurun haberi, artık benim için sıradan bir haber olmanın ötesinde hiçbir anlam taşımıyor ve o nedenle o tür haberlerde hiçbir hukuki zorunluluğumuz olmamasına karşın o kişinin yüzünü kapatıyoruz, kimliğini de gizli tutuyoruz. Hep çocuklarını, ailesini düşündüğüm için' diye konuştu.

Derginin ‘Peki en sevdiğiniz çiçek hangisi' sorusuna ise Uğur Dündar eşini işaret ederek ‘En sevdiğim çiçek, karşımda oturuyor' cevabını verdi. Dündar, eşini ‘Bir evlilik için ideal bir eş. Kendisini evine ve çocuklarına adamış, eşi zor bulunur bir hanımefendi' diye tanımlarken, Yasemin Dündar da eşi için ‘Ekranda siz nasıl tanıyorsanız evde de aynı. Evde de hatalara karşı acımasızdır. Örneğin, yemek güzel olmalıdır, beğenmelidir, çok disiplinlidir' dedi.

HER GÜN BİN KULAÇ

Uğur Dündar, çevikliğini ve beden formunu korumasını spora borçlu olduğunu belirtti. Üniversite yıllarında profesyonel cankurtaranlık yaptığını anlatan Dündar, ‘Ben burada Çeşme'de kaldığım sürece günde bin kulaç atmazsam spor yapmamış kabul ediyorum kendimi. Burada kaldığım her gün en az bin kulaç atacağım. Beş yüz sırt üstü, beş yüz serbest' dedi.

Babasının vasiyetini yerine getirdi

Ünlü gazeteci, ‘Arena' programının yapımcısı Uğur Dündar, 5 yaşındaki oğlu Bora ile İzmir'deki Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksekokulu'nun 3'üncü dönem mezuniyet törenine katılarak emekli başkomiser babası Osman Dündar'ın vasiyetini yerine getirdi. Yaşamını yitiren babası Osman Dündar'ın torununu üniformalı şekilde polis mezuniyet töreninde görmek istediğini vasiyet ettiğini dile getiren Uğur Dündar, ‘Babamın vasiyetini yerine getirdiğim için çok mutluyum' dedi. Dündar, tören sırasında, elindeki kamera ve fotoğraf makinesiyle, oğlundan ve gösterilerden bol bol görüntü çekmeyi de ihmal etmedi. Babası Uğur Dündar'la şakalaşan ve giydiği emniyet müdür yardımcısı kostümüyle büyük beğeni toplayan küçük Bora da gösterileri meraklı gözlerle izledi.arkadaşıma yolla yazıcı için
 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
En Beğendiğiniz 10 Haber
height=8
Lütfen bu haberi değerlendiriniz...
height=6
Beğenmedim    1   |  2   |  3   |  4   |  5     Beğendim
height=6
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Oyna Avrupa Birliği DYH