POLİTİKA
24 Şubat 2004
CHP'nin belediye başkan adayları





    ADANA 
    Büyükşehir: Ş. Bülent Özülkü   
    Seyhan (Merkez ilçe): Yıldıray Arıkan  
    Yüreğir (Merkez ilçe): Mahmut Keçeli
    Aladağ: Hasan Erkan 
    Ceyhan: M. Kadir Önük 
    Feke: Yaşar Sapmaz
    İmamoğlu: Mehmet Yumuşakipek
    Karaisalı: Ahmet Karabudak
    Karataş: Levent Ünal
    Kozan: Sacit Öztürk 
    Pozantı: Şemsettin Ünver
    Saimbeyli: Recep Ali Kara
    Tufanbeyli: Mustafa Bulu
    Yumurtalık: Zeki Gökoğlu
    
    ADIYAMAN 
    Merkez: Murat Ali Bilgiç
    Besni: Mustafa Oluçoğlu
    Gerger: Abdurrahman Özdemir
    Gölbaşı: Sait Özer
    Kahta: Hacı Yusuf Ataş
    Sincik: Mehmet Yıldırım 
    Tut: Mahmut Karakuş
    
    AFYON
    Merkez: Murat Bilgili
    Başmakçı: Halil Özcan
    Bayat: Hamza Yiğit
    Bolvadin: İbrahim Karaçimen
    Çay: Şakir Gümüş
    Çobanlar: Erhan Alaçam
    Dazkırı: Mehmet Akgül
    Dinar: Mevlüt Er
    Emirdağ: İsmet Güler
    Evciler: Ali İhsan Özer
    Hocalar: Ali Özer
    Sandıklı: Recep Sandıklı
    Sultandağı: Hasan Akgül
    Şuhut: Ekrem Özsoy
    
    AĞRI
    Merkez: Selahattin Aydın 
    Diyadin: Yaşar Özmen
    Patnos: Oğuz Akbay
    Taşlıçay: Salih Aslan 
    Tutak: Savcı Sayan
    
    AMASYA
    Merkez: Sefa Özkök 
    Göynücek: Murat Mahmut Alaboğa
    Gümüşhacıköy: İlhan Oyan
    Merzifon: Hüseyin Ünsal
    Suluova: Hasan Yarışçı 
    Taşova: Necdet Bolulu
    
    ANKARA
    Büyükşehir: Yılmaz Ateş
    Altındağ (Merkez ilçe): Murat Uzun  
    Çankaya (Merkez ilçe): Muzaffer Eryılmaz 
    Etimesgut (Merkez ilçe): Mesut Sarıkaya  
    Gölbaşı (Merkez ilçe): Erdal Eren 
    Keçiören (Merkez ilçe): Ali Derya Bektaş 
    Mamak (Merkez ilçe): Selahattin Öcal
    Sincan (Merkez ilçe): Fevzi Ünal
    Yenimahalle (Merkez ilçe): Ufuk Ataç 
    Akyurt: Dursun Tanış
    Ayaş: Ali Başkaraağaç
    Bala: Kemal Tellioğlu
    Çamlıdere: İbrahim Selçuk Gürsoy
    Çubuk: Ali Naci Yeşiltepe
    Elmadağ: Ömer Ağa Kurt
    Evren: Doğan Erdoğan
    Güdül: Halide Doğutepe
    Haymana: Mehmet Öztürk
    Kalecik: Nevzat Şahin
    Kazan: Zekai Çırpanoğlu
    Kızılcahamam: Ali Altınok
    Nallıhan: Süleyman Helvacı
    Polatlı: Sami Çay
    Şereflikoçhisar: Eren Edemen
    
    ANTALYA
    Büyükşehir: M. Ertuğrul Dokuzoğlu 
    Akseki: Osman Salih Çelikel
    Alanya: Mustafa Bekar 
    Elmalı: Mehmet Tak 
    Finike: Mesut Karakoyunlu 
    Gazipaşa: Cem Burak 
    Gündoğmuş: Ali Rıza Özdemir 
    İbradı: Sami Demircioğlu 
    Kale: Ünal Çetinkaya 
    Kemer: Yavuz Şenocak 
    Korkuteli: Ahmet Daloğlu 
    Kumluca: Yunus Atıcı 
    Manavgat: Atilla Yıldız  
    Serik: Arif Kuş 
    
    ARTVİN:
    Merkez: Emin Özgün
    Ardanuç: Yıldırım Demir
    Arhavi: Musa Ulutaş
    Borçka: Vehbi Yılmaz
    Hopa: Turan Kasımoğlu
    Murgul: Mehmet Yıldırım
    Şavşat: Adil Aydın
    Yusufeli: Yüksel Yeşilbağ
    
    AYDIN
    Merkez: Hüseyin Aksu
    Bozdoğan: Selim Tümer Apaydın
    Buharkent: Sami Çengel
    Çine: Osman Aydın
    Didim: Mümin Kamacı
    Germencik: Turgay Çapakçıoğlu
    İncirliova: Yahya Ümit Orbay
    Karacasu: Mustafa Büyükyapıcı
    Karpuzlu: Ekrem Köse
    Koçarlı: Cenaz Şen
    Köşk: Atilla Argun
    Kuşadası: M. Esat Altıngün   
    Kuyucak: Ali Ulvi Akoğlu
    Nazilli: Süleyman Bülbül
    Söke: Necdet Özekmekçi
    Sultanhisar: Ertegün Ünal
    Yenipazar: M.Yüsran Erden
    
    BALIKESİR
    Merkez: Naim Durmaz
    Ayvalık: Hasan Bülent Türközen 
    Balya: Zekai Bayram
    Bandırma: Dursun Mirza
    Bigadiç: Türker Yılmaz
    Burhaniye: Fikret Akova
    Edremit: Ahmet Öner 
    Erdek: Hasan Genlik 
    Gömeç: Orhan Babayiğit
    Gönen: İbrahim Mete Dinç
    Havran: Arif Gürcan  
    İvrindi: İbrahim Karagözoğlu 
    Kepsut: Özcan Dursun
    Manyas:İbrahim Canbay
    Marmara: Ahmet Enön  
    Savaştepe: İbrahim Elmas
    Sındırgı: Zeki Ayhan
    Susurluk: Kemal Ayyıldız
        
    BİLECİK 
    Merkez: Metin Yaşar
    Bozüyük: Mahmut Fındık 
    Gölpazarı: İlyas Ünal
    İnhisar: İbrahim Ünal
    Osmaneli: Orhan Ergül
    Pazaryeri: Hikmet Öztürk
    Söğüt: Hasan Türbedar
    Yenipazar: Mehmet Ünal
        
    BİNGÖL
    Genç: Cezair Çağlar
    Kiğı: Coşkun Güven
    Solhan: Servet Bulut
    Yayladere: Hüseyin Gökçen
    Yedisu: M.Şerif Memioğlu
    
    BİTLİS
    Merkez: M. Salih Aşit 
    Adilcevaz: M.Reşit Ünal
    Ahlat: Sinan Şarkbülbülü 
    Hizan: Cezail Aktaş 
    Mutki: Vaddettin Barlak 
    Tatvan: Mahsun Şen 
    
    BOLU
    Merkez: Yüksel Ceylan
    Göynük: İsmail Özel
    Kıbrıscık: Hasan Hüseyin Yaman
    Mengen: Yurdakul Eröz
    Mudurnu: Mehmet Karakaşoğlu
    Seben: M.Zikrullah Tuğran
    
    BURDUR
    Merkez: Necdet İlgün
    Bucak: Necati Özbek
    Çavdır: Fuat Erbilav
    Çeltikçi: Ahmet Avcıoğlu
    Tefenni: Mustafa Kahveci
    Yeşilova: Ünal Korkaz
    
    BURSA
    Büyükşehir: Gürhan Akdoğan
    Nilüfer (Merkez ilçe): Mustafa Bozbey
    Osmangazi (Merkez ilçe): Hilmi Şensoy
    Yıldırım (Merkez ilçe): Erdal Altun
    Büyükorhan: Tarık Alar 
    Gemlik: Mehmet Ali Kaya 
    Gürsu: İlyas Kaleş
    Harmancık: Ahmet Tufan
    İnegöl: Mehmet Parlar
    İznik: Erdoğan Savaş
    Karacabey: Erhan Gül
    Keles: Süleyman Güler
    Kestel: Fikri Hafızoğlu
    Mudanya: Metin Uyanık  
    Mustafakemalpaşa: Mehmet Ortalık
    Orhaneli: Barbaros Çetin
    Orhangazi: Mahir Örgün
    Yenişehir: İsmail Olcar
    
    ÇANAKKALE
    Merkez: Ülgüt Gökhan
    Ayvacık: Semra Aydın
    Bayramiç: İsmail Sakin Tuncer
    Biga: Şükrü Kemerli 
    Bozcaada: Orhan Acar  
    Çan: Ali Sarıbaş 
    Eceabat: İ. Hakkı Sarpkaya
    Ezine: Hasan Çetin 
    Gelibolu: Mustafa Özacar
    Gökçeada: Naci Kaynar 
    Lapseki: Yaşar Şaban Genç 
    Yenice: Mustafa Ege 
    
    ÇANKIRI
    Merkez: Hakkı Tarhan 
    Çerkeş: Hasan Çelen 
    Kızılırmak: Köksal Alantor 
    Kurşunlu: Ahmet Şükrü Konak 
    Şabanözü: Ahmet Albayrak 
    
    ÇORUM 
    Merkez: Selahattin Yücel 
    Alaca: Kadir Dalaslan 
    Dodurga: Süreyya Özbek 
    Kargı: Recep Akyıldız 
    Laçin: Serdal Eser 
    Mecitözü: Selçuk Aksoy 
    Oğuzlar: Ömer Kırtak 
    Ortaköy: Hacı Ömer Atak 
    Osmancık: Ali Osman Şahin  
    Sungurlu: İlhan Sarıaltun 
    Uğurludağ: Selahattin Yıldırım 
    
    DENİZLİ
    Merkez: Ali Marım 
    Acıpayam: Ömer Alev 
    Akköy: Ahmet Sivasoğlu 
    Baklan: Ali Beşparmakkaya 
    Bekilli: Ahmet Öztürk 
    Beyağaç: Duran Demir 
    Bozkurt: Saim Sadıç 
    Buldan: Halil Baştürkmen 
    Çal: Mehmet Yanarca  
    Çameli: İdris Deniz 
    Çardak: Ali Cengizer 
    Çivril: İ. Hakkı Aslan
    Güney: Halit Gürbüz   
    Honaz: Mesut Önel 
    Kale: Osman İçke 
    Sarayköy: Orhan Karaköse 
    Serinhisar: Hüseyin Gemi 
    
    DİYARBAKIR 
    Büyükşehir: Beşir İpekçi 
    Bağlar (Alt kademe): Sadık Yaşar 
    Sur (Alt kademe): Veysi Aydın 
    Yenişehir (Alt kademe): Zeki Yıldırım 
    Bismil: Vedat Yaşar 
    Çermik: Paşa İpek 
    Çınar: Özgür Abatan 
    Çüngüş: Mehmet Geçit 
    Dicle: Şükrü Tugay 
    Eğil: Kazım Adıyaman 
    Ergani: Atilla Geçer 
    Hani: Hasan Baycan 
    Hazro: Resul Dolan 
    Kocaköy: Hamdulah Kılıç  
    Kulp: Cengiz Eren 
    Lice: Haydar Hocaoğlu 
    Silvan: Kıyas Yenen 
    
    EDİRNE
    Merkez: Hamdi Sedefçi 
    İpsala: Mehmet Karagöz  
    Keşan: Mehmet Özcan 
    Lalapaşa: Fikret Zobar 
    Meriç: Erol Dübek 
    Süleoğlu: İsmet Balın 
    Uzunköprü: Hasan Boz 
    
    ELAZIĞ
    Merkez: Orhan Şimşek 
    Ağın: Hasan Engin Yücel 
    Karakoçan: Haydar Ulaş 
    Maden: Suat Doğan 
    Sivrice: Erdem Şahin 
    
    ERZİNCAN 
    Merkez: Recep Cemil Tanguroğlu 
    İliç: Ayhan Bozık 
    Kemah: Naci Özkurt 
    Refahiye: Şerafettin Aygün 
    
    ERZURUM
    Büyükşehir: Haluk Volkan Gencal
    Dadaşkent (Alt kademe): İzzettin Tutakoğlu 
    Aşkale: Secaattin Konakoğlu 
    Karaçoban: Alican Kocakaya 
    Karayazı: Yalçın Çabakcurlu 
    Köprüköy: Cahit Karasu 
    Oltu: İbrahim H. Ekinci 
    Şenkaya: Vural Güven 
    
    ESKİŞEHİR
    Büyükşehir: Aydın Güngör  
    Odunpazarı (Alt kademe): İsmail Haşim ateş  
    Tepebaşı (Alt kademe): Fehmi Murat Sönmez 
    Alpu: Mesut Dümrek 
    Beyliova: Hasan Tezel 
    Çifteler: Sebahattin Çarkacı 
    Han: Ramazan Şanlı 
    İnönü: İsmail Karaköse 
    Mahmudiye: Vahit Karslı 
    Mihalgazi: Suat Hümmet 
    Mihalıçcık: Ramazan Öztürk 
    Seyitgazi: Harun Yalçın 
    Sivrihisar: İbrahim Kılıçaslan 
    
    GAZİANTEP 
    Büyükşehir: Celal Doğan  
    Şahinbey (Merkez ilçe): Ali İhsan Sofuoğlu 
    Şehitkamil (Merkez ilçe): Ahmet Yılmaz 
    Araban: Hasan Doğru 
    İslahiye: Mustafa Şahin 
    Karkamış: Nuh Kocaaslan 
    Nizip: İbrahim Halil Sayın 
    Oğuzeli: Mehmet Ergüleç 
    
    GİRESUN
    Merkez: Hasan Karaibrahim 
    Alucra: Dursun Kılıçkaya  
    Bulancak: Öner Eriş 
    Çanakçı: Hüseyin Dede 
    Dereli: Muzaffer Karakayalı 
    Doğankent: Ekrem Ünlü 
    Espiye: Şerif Kartal 
    Eynesil: Harun Çetin  
    Görele: Nazım Dede 
    Güce: İlhan Ayrancı 
    Keşap: Hami Çakır 
    Piraziz: Mehmet Güneş 
    Şebinkarahisar: Sururi Tiryaki 
    Tirebolu: Burhan Takır 
    
    GÜMÜŞHANE
    Merkez: Ömer Faruk Öztürk 
    Kelkit: Halit Doğan 
    Torul: Adnan Güngör Üçüncüoğlu 
      
    HATAY
    Merkez (Antakya): İris Şengül Şentürk  
    Altınözü: Ali Ramazanoğlu 
    Belen: Fevzi Yüksel 
    Dörtyol: Necmettin şimşek 
    Erzin: Mehmet Güven 
    Hassa: Abdurrahman Çınkı 
    İskenderun: Adnan Menderes Kılınçoğlu 
    Kırıkhan: Mehmet Çakıcı 
    Kumlu: M. Durdu Biçer 
    Reyhanlı: Ruşen Bagatur 
    Samandağı: Ali Terzi 
    Yayladağı: Ahmet Cemil Hüner 
    
    ISPARTA
    Merkez: Beyazıt Mercimek 
    Aksu: Mustafa Topuz 
    Eğirdir: İbrahim Özdemir 
    Gelendost: Ali Barış 
    Gönen: Hüseyin Kaya 
    Keçiborlu:Turgut Soykan     
    Sütçüler: İlhan Şimşek 
    Şarkikaraağaç: Ali Sertkaya 
    Uluborlu: Ünsal Candoğan 
    Yalvaç: Vehbi Küçük 
    
    MERSİN
    Büyükşehir: Macit Özcan 
    Yenişehir (Alt kademe): İbrahim Genç
    Anamur: Suphi Alp
    Aydıncık: Ahmet Bahar
    Bozyazı: Durmuş Ayaz
    Çamlıyayla: Alper Talay
    Erdemli: Emel Serin
    Gülnar: Mustafa Telefon
    Mut: Abdurahman Günay
    Silifke: Mustafa Şimşek
    
    İSTANBUL
    Büyükşehir: Mehmet Sefa Sirmen 
    Adalar (Merkez ilçe): Demir Karahan 
    Avcılar (Merkez ilçe): Mustafa Değirmenci 
    Bağcılar (Merkez ilçe): Mustafa Özdemir  
    Bahçelievler (Merkez ilçe): Musa Çulha    
    Bakırköy (Merkez ilçe): Ateş Ünal Erzen 
    Bayrampaşa (Merkez ilçe): Tayyar Akar 
    Beşiktaş (Merkez ilçe): İsmail Ünal 
    Beykoz (Merkez ilçe): Alaattin Köseler 
    Beyoğlu (Merkez ilçe): Haluk Öztürk Atalay
    Eminönü (Merkez ilçe): Zeynel Yılmaz  
    Esenler (Merkez ilçe): Cem Haydar Bektaş 
    Eyüp (Merkez ilçe): Ahmet Kartalkanat 
    Fatih (Merkez ilçe): Yusuf Günaydın 
    Gaziosmanpaşa (Merkez ilçe): Sabri Öztürk 
    Güngören (Merkez ilçe): Kemal Timur 
    Kadıköy (Merkez ilçe): Selami Öztürk 
    Kağıthane (Merkez ilçe): Cafer Dursun  
    Kartal (Merkez ilçe): Yıldırım Emsiz 
    Küçükçekmece (Merkez ilçe): Naci Ekşi  
    Maltepe (Merkez ilçe): Mehmet Doğan 
    Pendik (Merkez ilçe): M. Salih Usta 
    Sarıyer (Merkez ilçe): Gökhan Zeybek
    Şişli (Merkez ilçe): Mustafa Sarıgül 
    Tuzla (Merkez ilçe): Tekin Ağırman 
    Ümraniye (Merkez ilçe): Erhan Uncu 
    Üsküdar (Merkez ilçe): Nezih Küçükerdem
    Zeytinburnu (Merkez ilçe): Mustafa Ekiz 
    Büyükçekmece (Merkez ilçe): Ali Çebi 
    Çatalca (Merkez ilçe): Hasan Girgin  
    Silivri (Merkez ilçe): Yılmaz Kandemir 
    Sultanbeyli (Merkez ilçe): Ömer Erdoğan  
    Şile (Merkez ilçe): Şecaattin Güney  
    
    İZMİR
    Büyükşehir: Ahmet Piriştina 
    Karşıyaka (Merkez ilçe): Cevat Durak  
    Konak (Merkez ilçe): Dilara Ersözlü
    Balçova: M. Ali Çalkaya 
    Bornova: Behçet Yavuz 
    Buca: Hüseyin Yüzer 
    Çiğli: Ensari Bulut 
    Gaziemir: Halil İbrahim Şenol 
    Güzelbahçe: Ertan Avkuran 
    Konak: Dilara Ersözlü 
    Narlıdere: Abdül Batur 
    Aliağa: Adnan Şerif Tereci 
    Bayındır: Ersoy Sümerkan 
    Bergama: Sefa Taşkın 
    Beydağ: Mehmet Selek 
    Çeşme: Faik Tütüncüoğlu 
    Dikili: Mustafa Tuna 
    Foça: Gökhan Demirağ
    Karaburun: Serdar Aras 
    Kemalpaşa: Nevin Taştan 
    Kınık: M. Ali Köroğlu 
    Kiraz: Seyit Korkmaz
    Menderes: Ergun Özgün
    Menemen: Tahir Şahin 
    Ödemiş: Mehmet Eriş 
    Seferihisar: Etem Çalış 
    Selçuk: Vefa Ülgür 
    Tire: Halil Çulhaoğlu
    Torbalı: R. İsmail Uygur 
    Urla: Yusuf Baratalı 
    
    KARS
    Merkez: Burçay Taşcı 
    Arpaçay: Öner Avcı 
    Digor: M. Ali Ayman 
    Kağızman: İlhami Aras
    Sarıkamış: Hasan Cellat 
    Selim: Celal Tanrıkulu 
    Susuz: Fikret Yeğin 
    
    KASTAMONU
    Merkez: Mehmet Ali Tosyalıoğlu  
    Abana: Şevket Yazgan 
    Araç: Bahriyar Yaşar 
    Azdavay: Mustafa Özcan 
    Cide: Ramazan Çalım 
    Çatalzeytin: M. Muhlis Acar 
    Daday: Kadir Er 
    Devrekani:Hidayet İlgen 
    Hanönü: Şükrü Özün 
    Küre: Ahmet Özçelik 
    Pınarbaşı: Şevket Sipahi 
    Seydiler: Şahin Aydın 
    Şenpazar: Muzaffer Can 
    Taşköprü: Emin Yumuşak 
    
    KAYSERİ
    Büyükşehir: Ali İhsan Alçı 
    Kocasinan (Merkez ilçe): Dinçer Erdem  
    Melihgazi (Merkez ilçe): Ayşegül Gürlek 
    Akkışla: Azmi Kazım Songur 
    Bünyan: Ersoy Dolukan 
    Felahiye: Gürsel Kısır 
    Hacılar: Şevket Sami Aydemir 
    İncesu: Mustafa Bahar 
    Özvatan: Ömer Dalkıran 
    Pınarbaşı: Mustafa Çetinkaya 
    Talas: Mehmet Timuçin 
    Tomarza: İsmet Yılmaz 
    Yeşilhisar: Ahmet Kafkas 
    
    KIRKLARELİ 
    Merkez: Yılmaz Şaşan 
    Babaeski: Muzaffer Haluk Teksezer 
    Demirköy: Tarık Sayılgan 
    Kofçaz: Nihat Öztürk 
    Lüleburgaz: Recep Ayaz 
    Pehlivanköy: Mustafa Gür 
    Pınarhisar: İbrahim Akkuş 
    Vize: Fatih Erkök 
    
    KIRŞEHİR
    Merkez: Levent Akça 
    Akçakent: Dede Ünsal 
    Akpınar: Şükrü Turgut 
    Boztepe: Mustafa Canpolat 
    Çiçekdağı: Mustafa Tokgöz 
    Kaman: Coşkun gökalp 
    Mucur: Adem Yüceşan 
    
    KOCAELİ
    Büyükşehir: Hikmet Erenkaya
    Gebze: Mehmet Emin Akın 
    Gölcük: Orhan Erok 
    Kandıra: Mustafa Öğren  
    Karamürsel: Osman Gençer 
    Körfez: Mahmut Işık 
    
    KONYA
    Büyükşehir: Hacı Sarımehmetoğlu 
    Meram (Merkez ilçe): Fatma Derya Demirel  
    Selçuklu (Merkez ilçe): Azmi Akgül  
    Ahırlı: Cevdet Erkan 
    Akşehir: Ahmet Nuri Köksal 
    Beyşehir: İbrahim Cin 
    Cihanbeyli: Mevlüt Çivi 
    Çumra: Ahmet Mısral 
    Derbent: İsmail Fidan 
    Doğanhisar: Mehmet Öztoklu 
    Emirgazi: Mesut Bayrakçı 
    Ereğli: Kenan Akpınar 
    Güneysınır: Mehmet Yakıcı 
    Hadim: Yılmaz Çetin  
    Hüyük: Hüseyin Timurlenk 
    Ilgın: Ali Buksur 
    Kadınhanı: Ercan Çınar  
    Karapınar: Kamil Bülbül Okuyucu 
    Kulu: Mehmet Tektürk 
    Sarayönü: Hikmet Konar 
    Seydişehir: Mehmet Kızıldere  
    Tuzlukçu: Ziya Atar 
    
    KÜTAHYA
    Merkez: Ali Rıza Muslu 
    Altıntaş: Sıtkı Yüzüak 
    Çavdarhisar: İsmail Tanrıkulu 
    Domaniç: Asım Karakoç 
    Dumlupınar: Gaffar İşal 
    Emet: Mesut Öztaş 
    Gediz: Kudret Özhan 
    Tavşanlı: M. Hüsnü Özsoy 
    
    MALATYA
    Merkez: Cem Kaptan
    Akçadağ: Hasan Saklı 
    Arapkir: Mustafa Aydın Peker 
    Arguvan: Ali Doğan 
    Battalgazi: Zafer Dirican 
    Doğanşehir: Mehmet Demiralp 
    Hekimhan: Vahit Mutlu 
    Kuluncak: Mustafa Yıldız 
    Pötürge: Necdet Ayaydın 
    Yazıhan: Erdoğan Büyükkaya 
    Yeşilyurt: Osman Tosun 
    
    MANİSA
    Merkez: Hakkı Bayraktar 
    Ahmetli: Cemal Sözver 
    Akhisar: Bülent Ciğeroğlu  
    Alaşehir: Ahmet Cangürkan 
    Demirci: Şakir Keskin 
    Gölmarmara: Veli Döngel 
    Gördes: İbrahim Akşahan 
    Kırkağaç: Mustafa Kireçci 
    Köprübaşı: Zeki Koçak 
    Kula: Servet Gündüz 
    Salihli: Mustafa Uygur Okay 
    Sarıgöl: Ömer Karcı 
    Saruhanlı: Zeki Bilgin 
    Selendi: Mehmet Karataş 
    Soma: Önder Adar 
    Turgutlu: Mehmet Topay 
    
    KAHRAMANMARAŞ
    Merkez: İsmet Vursavuş
    Andırın: Hindal Bozkurt
    Elbistan: Sıtkı Çıtak
    Nurhak: Ahmet Akkuş
    Pazarcık: Memiş Özdal
    Türkoğlu: Ahmet Ergül
     
    MARDİN
    Merkez: Edip Servet Devrimci
    Derik: Ramazan Koyun 
    Mazıdağı: İsmail Aydın 
    Nusaybin: M. Lokman Celali 
    Ömerli: Mehmet Altındağ 
    Savur: Sabahattin Kavak 
    Yeşilli: Hasip Öztürk  
    
    MUĞLA
    Merkez: Osman Gürcü
    Bodrum: Mazlum Ağın
    Dalaman: Erdoğan Karakuş 
    Datça: Erol Karakullukcu
    Fethiye: Ahmetçaçaron
    Köyceğiz: Salih Erbay
    Marmaris: Muhammet Ali Acar
    Milas: Feyzi Topuz
    Ortaca: Mevlüt Öztürk
    Ula: Ümit Karaaslan
    Yatağan: Hasan Haşmet Işık 
    
    MUŞ 
    Merkez: Alparslan Oğraş
    Korkut: Kasım Ataman
    Varto: Seyit Ali Bingöl
    
    NEVŞEHİR
    Merkez: Mahmut Bahadır küsmez
    Acıgöl: Osman Güçlü
    Avanos: Rasim Öker
    Derinkuyu: Mustafa Erden 
    Gülşehir: Şevki Keleş 
    Hacıbektaş: Bayram Ayvazoğlu
    Kozaklı: Mustafa Cihan
    Ürgüp: Bekir Ödemiş
    
    NİĞDE
    Merkez: Nadi Özdamar
    Altunhisar: Mehmet Bayram Doygun
    Bor: Sami şadan Eriç
    Çamardı: Ahmet Bıçkı
    Çiftlik: Eşref Tekin
    Ulukışla: Hacı Avşar
    
    ORDU
    Merkez: Sadi Aslantürk
    Akkuş: İhsan Görgülü
    Aybastı: Ahmet Eren
    Çamaş: Mashar Gümüş  
    Çatalpınar: Habib Türkan
    Çaybaşı: Selahattin Kargalı
    Fatsa: Emine Yücetürk 
    Gölköy: Recep Karaahmetoğlu
    Gülyalı: Adil Kurt 
    Gürgentepe: M. Ekrem Aydın  
    İkizce: Hasan Karayel
    Karataş: Şerafettin Tecim
    Korgan: Turan Ateş
    Kumru: Adil karaoğlanoğlu
    Mesudiye: Ahmet Baki Yılmaz
    Perşembe: İsmail Çolak
    Ulubey: Ayhan Kaymaz
    Ünye: Osman Yurt
    
    RİZE
    Merkez: Mehmet Hikmet Aslankaya 
    Ardaşen: Tahsin Ocaklı 
    Çayeli: Zeliha Şerifoğlu 
    Fındıklı: Ali Fikri Saatçi
    Hemşin: Başer Cumhur 
    Pazar: Hikmet Hatırnaz 
    
    SAKARYA
    Büyükşehir: Engin Özkoç
    Merkez (Sakarya): Reyhan şahin    
    Akyazı: Sabahattin Mestan 
    Ferizli: Ali Genç 
    Geyve: Atilla Zeytinoğlu 
    Hendek: Ali Üstüncan 
    Karapürçek: İbrahim Bilici 
    Karasu: Muzaffer Tatlı 
    Kaynarca: Öner Acar 
    Kocaali: Ertuğrul Kesik 
    Pamukova: Ahmet Keskin 
    Sapanca: Osman Nuri Erdoğan 
    Söğütlü: Recep Genç 
    Taraklı: Murat Güven 
    
    SAMSUN
    Büyükşehir: Muzaffer Önder 
    Atakum (Alt kademe): Cemil Deveci 
    Canik (Alt kademe):Ali Hakkı Özkan 
    Gazi (Alt kademe): Vedat Yılmaz 
    İlkadım (Altkademe): Suat Keleş 
    Alaçam: Fırat Ararat 
    Asarcık: Mutlu Özyürek 
    Ayvacık: Tahsin Töre 
    Bafra: Hayriye Yılmaz 
    Çarşamba: Hüseyin Değerli 
    Havza: Zekariya Önal 
    Kavak: Vedat Kırımlı 
    Ladik: Cemalettin Öğüngör 
    Salıpazarı: Şükrü Yılmaz 
    Tekeköy: Feyzullah Cıku 
    Terme:  Yusuf Arslankaya 
    Vezirköprü: Suat Binici 
    Yakakent: Hüseyin İslam 
    
    SİİRT
    Merkez: Halil Okyar  
    Eruh: Ömer Dayanan 
    Pervari: Şevket Beytekin 
    
    SİNOP
    Merkez: Baki Ergül 
    Ayvancık: Mustafa Sarısoy 
    Boyabat: Mustafa Türk 
    Dikmen: Süleyman Taşkın 
    Durağan: Abdullah Gürdamar 
    Erfelek: Ruhi Turan 
    Gerze: Mehmet Öncü
    
    SİVAS
    Merkez: Halil Işın 
    Divriği: Gazi Orhan Türkyılmaz 
    Gürün: Tacettin Bostancı 
    Hafik: Şevket Doğan 
    İmranlı: Ali Doğan Demirtaş  
    Suşehri: Yaşar Yavuz 
    Şarkışla: Cafer Karabulut 
    Ulaş: Tuncay Demir 
    Zara: Ahmet Kurt 
    
    TEKİRDAĞ
    Merkez: İlhami Özcan Aygün 
    Çerkezköy: Ünal Muştu  
    Çorlu: Altan Ersin 
    Hayrabolu: Rıfat Güzeloc 
    Malkara: Ali Atılgan 
    Mamaraereğlisi: Bingöl Atılgan 
    Muratlı: Hamit Şişman 
    Saray: Mahmut Halilciklioğlu 
    Şarköy: İbrahim Uyar 
    
    TOKAT
    Merkez: Rıfat İşeri 
    Almus: Lami Kepenek 
    Erbaa: Niyazi Kırıncı 
    Niksar: Remzi Demir 
    
    TRABZON
    Merkez: Volkan Can Alioğlu     
    Akçaabat: Mehmet Özbayrak 
    Araklı: Yusuf Hasan Cebi 
    Beşikdüzü: Mehmet Gözaçan 
    Çarşıbaşı: Hüseyin Kabataş 
    Çaykara: Zeki Bahadır 
    Düzköy: Hüseyin Tirgil  
    Köprübaşı: Yusuf Sancak 
    Maçka: Ertuğrul Ganç 
    Of: Ahmet Saral 
    Sürmene: Yaşar Emin 
    Şalpazarı: Mustafa Öztürk 
    Tonya: Ali Kemal Akbulut 
    Yomra: Tülay Kılınç 
    
    TUNCELİ
    Merkez: Hasan Korkmaz 
    Çemişgezek: Nevzat Altan 
    Hozat: Güzel Doğan 
    Mazgirt: Ali Tunç 
    Nazımiye: Bertal Ateş  
    Ovacık: Çetin Yerlikaya 
    Pertek: Kenan Çetin 
    Pülümür: Mesut Coşkun  
    
    ŞANLIURFA
    Merkez: Naci Satır 
    Akçakale: Halil Ayhan 
    Birecik: Rıfat Ayalp 
    Bozova: Mehmet Ural 
    Ceylanpınar: Faik Öcalan 
    Halfeti: Mahmut Özdemir 
    Hilvan: Mehmet Erkan 
    Siverek: Şehmus Aydın 
    Sürüç: M. Salih Tekinalp 
    Viranşehir: Lokman Öztürk 
    
    UŞAK: 
    Merkez: Erol Akgün 
    Banaz: Tahsin Erdem 
    Eşme: Şevket Eşmelioğlu  
    Karahallı: Nihat Süzek 
    Sivaslı: Dursun Poyraz 
    
    VAN
    Merkez: Şükrü Ertan 
    Başkale: Abdullah Saruhan 
    Çaldıran: Abdülmecit Aladağ 
    Çatak: Aziz Eraslan 
    Edremit: Hacer Bayram  
    Gevaş: Faik Tan 
    Gürpınar: Abdülhadi Çelenk 
    Özalp: M.Şirin Ataç 
    Saray: Metin Özaslaner 
    
    YOZGAT
    Merkez: Halil Tanrıverdi 
    Aydıncık: Haydar Çelik 
    Boğazlıyan: Mustafa Özdağ 
    Çandır: Mustafa Orhanbulucu 
    Çayıralan: Temel İpek 
    Çekerek: Satılmış Yılmaz 
    Kadışehri: Çetin Cansever 
    Sarıkaya: Murat Taştan  
    Sorgun: Serdar Dalkıran 
    Şefaatli: H. Yıldırım Eser 
    Yenifakılı: Necmettin Demirci 
    Yerköy: Rıza Tataroğlu 
    
    ZONGULDAK
    Merkez: İsmail Eşref 
    Alaplı: Fevzi Temiz 
    Çaycuma: Mehmet Özdal 
    Devrek: Hasan Kıyıcıoğlu 
    Ereğli: Semih Özkök 
    Gökçebey: Saim Aydemir 
    
    AKSARAY
    Merkez: Memiş Akın 
    Eskil: Gürsel Keskin 
    Güzelyurt: Kadir Gök 
    Ortaköy: Raşit Ekinci  
    
    BAYBURT
    Merkez: Ülkü Koçan 
        
    KARAMAN:
    Merkez: Yaşar Evcen 
    Ayrancı: Durgut Sevimli 
    Ermenek: Ahmet İleri 
    Kazımkarabekir: Reşat Günaydın 
    
    KIRIKKALE:
    Merkez: Makbule Şenses Altuner 
    Bahşılı: Yasin Taş 
    Çelebi: Kenan Yakut 
    Delice: İkram Okyan 
    Sulakyurt: Atakan Yurt 
    Yahşihan: Osman Ersayar 
    
    BATMAN
    Merkez: Mehmet Nuri Soyoral 
    Gerçüş: Bedrettin Ekmen  
    
    ŞIRNAK:
    Merkez: Kemal Uğur 
    Beytüşşebap: Necat Aykut 
    Cizre: Mehmet Rıdvan Elçi 
    Güçlükonak: Hüsnü Aktuğ 
    İdil: Abdülkerim Çevrim  
    Uludere: Nazım Altürk 
    
    BARTIN
    Merkez: Celal Özkan 
    Amasra: Coşkun Demirel 
    Kurucaşile: Hüseyin Sevim 
    Ulus: Hüseyin Ulus 
    
    ARDAHAN
    Merkez: Teoman Güngör
    Çıldır: Nurettin Aygün 
    Damal: Gülcemal Fidan 
    Göle: Yüksel Yılmaz 
    Hanak: Ayhan Büyükkaya 
    Posof: Şükrü bozyiğit 
    
    IĞDIR
    Merkez: Aydın Deniz 
    Karakoyunlu: Saim Dalga 
    Tuzluca: Temel Sarıdoğan 
    
    YALOVA:
    Merkez: Gültekin Rodoplu 
    Altınova: Kemal Gülbahar 
    Armutlu: Abdullah Gençer 
    Çınarçık: Mustafa Sugun 
    Çiftlikköy: Erdinç Eke 
    
    KARABÜK
    Merkez: Kemal Kande 
    Eskipazar: Burhan Özdemir 
    Ovacık: Turgut Şahin 
    Safranbolu: Ziya Ünsal 
    Yenice: Mustafa Atay 
    
    KİLİS
    Merkez: Ekrem Çetin 
    Elbeyli: Mahmut Özkan 
    Musabeyli: Abdullah Cançelik 
    Polateli: Mustafa Polat 
    
    OSMANİYE: 
    Merkez: Mengücek Gazi Çıtırık 
    Düziçi: Cemal Algan 
    Hasanbeyli: Mehmet Akça  
    Kadirli: Sadi Balcılar 
    Sumbas: Necati Güven  
    Toprakkale: Ekrem Doğan 
    
    DÜZCE
    Merkez: Suat Öztürk 
    Akçakoca: Fikret Albayrak 
    Çilimli: Cemil Tınaz 
    Gölyaka: Ufuk Çavuş 
    Gümüşova: Mehmet Çakmak 
    Kaynaşlı: Bedri Yaman 
    Yığılca: Bünyamin Şahin



arkadaşıma yolla yazıcı için
 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
En Beğendiğiniz 10 Haber
height=8
Lütfen bu haberi değerlendiriniz...
height=6
Beğenmedim    1   |  2   |  3   |  4   |  5     Beğendim
height=6