POLİTİKA
24 Şubat 2004
AK Parti'nin Belediye Başkan adayları





    ADANA 
    Büyükşehir: Aytaç Durak
    Seyhan (Merkez ilçe): Azmi Öztürk
    Yüreğir (Merkez ilçe): Ömer Topçu
    Aladağ: Yusuf Yıldız 
    Ceyhan: Ömer Faruk Atay 
    Feke: Saffet Yurdadoğu 
    İmamoğlu: Talat Sırkıntı 
    Karaisalı: H. Hüseyin Kuşçu 
    Karataş: Yusuf Erenkara 
    Kozan: Kazım Özgan 
    Pozantı: Sadi Yılmaz Doğan 
    Saimbeyli: Mustafa Uyanık 
    Tufanbeyli: Remzi Ergü 
    Yumurtalık: Mehmet Çetin 
    
    ADIYAMAN 
    Merkez: M. Necip Büyükaslan
    Besni: İbrahim Öztürk 
    Çelikhan: Mustafa Bulut 
    Gerger: Arif Karatekin 
    Gölbaşı: Mevlüt Kebeli 
    Kahta: Ahmet Turanlı 
    Samsat: Abdülkadir Aslan 
    Sincik: Ahmet Korkut 
    Tut: Mehmet Akat
        
    AFYON
    Merkez: Abdullah Kaptan
    Başmakçı: Ali Kartcı
    Bayat: Mustafa Arı 
    Bolvadin: Ahmet Helvacı
    Çay: Ali Yakut
    Çobanlar: Salih Alaka 
    Dazkırı: Hüseyin Gürçam
    Dinar: Mustafa Tarlacı
    Emirdağ: Lütfi İhsan Dağ
    Evciler: Cemalettin Yıldırım 
    Hocalar: Celalettin Kaya 
    İhsaniye: Halit Aşkar
    İscehisar: Hüseyin Şimşek 
    Kızılören: Hüseyin Tolga Coşkuner
    Sandıklı: Mustafa Özpınar 
    Sincanlı: Nuri Köse
    Sultandağı: Mehmet Şahin 
    Şuhut: Mevlüt Can
    
    AĞRI
    Merkez: Ekrem Aktaş
    Diyadin: Mehmet Ali Ağrı
    Doğubeyazıt: M. Sena Geçit 
    Eleşkirt: Sait Yami   
    Hamur: İsmet Aslan
    Patnos: Cahit Kılıç 
    Taşlıçay: Metin Hanbaba 
    Tutak: Kemal Adan 
    
    AMASYA
    Merkez: İsmet Özarslan 
    Göynücek: Ömer Alabuğa
    Gümüşhacıköy: İsmail Uysal 
    Hamamözü: İsmail Ulutaş 
    Merzifon: Hayati İncekum 
    Suluova: Mahmut Boz 
    Taşova: Şevki Canlı 
    
    ANKARA
    Büyükşehir: İ. Melih Gökçek
    Altındağ (Merkez ilçe): Veysel Tiryaki 
    Çankaya (Merkez ilçe): Çağlar Mesut Bozoğlu
    Etimesgut (Merkez ilçe): Serhat Kemal Yılmaz
    Gölbaşı (Merkez ilçe): Abdulnasır Haşlak
    Keçiören (Merkez ilçe): Turgut Altınok
    Mamak (Merkez ilçe): Gazi Şahin
    Sincan (Merkez ilçe) Hasan Altın
    Yenimahalle (Merkez ilçe): Ahmet Duyar
    Akyurt: Gültekin Ayantaş
    Ayaş: Mustafa Aykut
    Bala: Ercüment Yıldırım
    Beypazarı: İbrahim Demir
    Çamlıdere: Hazım Caner Can
    Çubuk: Adem Tuğluca
    Elmadağ: Ahmet Pehlivan
    Evren: Dursun Çekim
    Güdül: Hüseyin Erdoğan
    Haymana: Talip Şahinler
    Kalecik: Orhan Benli
    Kazan: Lokman Ertürk
    Kızılcahamam: Adem Özbekler
    Nallıhan: Ahmet Bilir
    Polatlı: Yakut Çelik
    Şereflikoçhisar: Ramazan Ceylan
    
    ANTALYA
    Büyükşehir: Menderes M. Tevfik Türel
    Kepez (Alt kademe): Erdal Öner
    Konyaaltı (Alt kademe): Yaşar Tabur
    Muratpaşa (Alt kademe): İzzet Bayar
    Akseki: Ruhi Özgen
    Alanya: Fahri Yiğit
    Elmalı: Hüseyin Yapıcı
    Finike: Mehmet Toksöz
    Gazipaşa: Ahmet Büyükakça
    Gündoğmuş: Rahmi Erkan
    İbradı: Fahri Özaltın
    Kale: Abdullah Boyalı
    Kaş: Yaşar Turgut Bilgin
    Kemer: İsmail Selami Minta
    Korkuteli: Ahmet Barut
    Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya
    Manavgat: Mustafa Sami Atalay
    Serik: Ahmet Dolu
    
    ARTVİN
    Merkez: Ertekin Çolak 
    Ardanuç: Halit Özdemir
    Arhavi: Hüseyin Uzunhasanoğlu 
    Borçka: Metin Akçay
    Hopa: Çetin Demirkaya 
    Murgul: Hüseyin Ali Durmuş 
    Şavşat: Sıddık Alagöz 
    Yusufeli: İbrahim Yaşar Tekin 
    
    AYDIN
    Merkez: İlhami Ortekin  
    Bozdoğan: Kemal Bozoğlu 
    Buharkent: Fevzi Uzun 
    Çine: Abdullah Afşin 
    Didim: Hilmi Erbaş
    Germencik: Ahmet Zencirci 
    İncirliova: Alim Başcı
    Karacasu: Emin Mete 
    Karpuzlu: Hayrettin Anmak 
    Koçarlı: M. Emin Kırkuşu 
    Köşk: Rıfat Kadri Kılıç
    Kuşadası: Fuad Akdoğan 
    Kuyucak: Hüseyin Karakaya 
    Nazilli: Mustafa Gürsun 
    Söke: Kenan Özcan 
    Sultanhisar: Nuri Cankardeş 
    Yenipazar: Zafer Savcı 
    
    BALIKESİR
    Merkez: Sabri Uğur 
    Ayvalık: Ali Sadan 
    Balya: Kemal Çavdar 
    Bandırma: Cemal Öztaylan
    Bigadiç: İsmail Akgün 
    Burhaniye: Melih Ersezen 
    Dursunbey: M. Ruhi Yılmaz  
    Edremit: Yunus Bozbey
    Erdek: Hüseyin Sarı
    Gömeç: Naim Kocabıyık 
    Gönen: Hüseyin Yakar
    Havran: Hasan Lofcalıoğlu 
    İvrindi: Recai Baytar
    Kepsut: Kemal Barak 
    Manyas: Nedim Barçın 
    Marmara: Recep Gülmüş 
    Savaştepe: Gürkan Kurtbaş 
    Sındırgı: Ekrem Yavaş 
    Susurluk: İsmail Güneş
    
    BİLECİK 
    Merkez: Selim Yağcı 
    Bozüyük: Hasan Tozluk
    Gölpazarı: Turgay Yılmaz 
    İnhisar: Hüseyin İkiz 
    Osmaneli: Mustafa Çetintaş 
    Pazaryeri: Alaattin Esmer 
    Söğüt: Ayhan Metin 
    Yenipazar: Necati Keser 
        
    BİNGÖL
    Merkez: Hacı Ketenalp
    Adaklı: Sacit Almalı 
    Genç: H. Hadi Topraktan 
    Karlıova: Muzaffer Gölen 
    Kiğı: Yılmaz Gündüz 
    Solhan: Kutbettin Tan
    Yayladere: Haşim Akyürek 
    Yedisu: Mehmet Koçpınar
    
    BİTLİS
    Merkez: Cevdet Özdemir
    Adilcevaz: Adnan Göksoy 
    Ahlat: Mevlüt Gülmez 
    Güroymak: Hüseyin Mutlu 
    Hizan: Servet Özdemir 
    Mutki: Birhan Güllübardak 
    Tatvan: Mehmet Peker 
    
    BOLU
    Merkez: Alaaddin Yılmaz
    Dörtdivan: Ali Bilgi 
    Gerede: Ömer Baygın 
    Göynük: Abdülkadir Yılman 
    Kıbrıscık: Kemal Aktaş 
    Mengen: Aydın Erçelik 
    Mudurnu: Metin Soygür 
    Seben: Süleyman Özbağ 
    Yeniçağa: Ömer Sayın 
      
    BURDUR
    Merkez: Sabahattin Akkaya
    Ağlasun: Vedat Eraslan
    Altınyayla: Ali Serttaş
    Bucak: Emin Gökmen 
    Çavdır: Mustafa Uysal 
    Çeltikçi: Ali Yüce 
    Gölhisar: Mehmet Yavuzer
    Karamanlı: İsmet Mergen
    Kemer: Durmuş Erdem 
    Tefenni: Bayram Kavak 
    Yeşilova: Yunus Tokgöz 
    
    BURSA
    Büyükşehir: Hikmet Şahin
    Nilüfer (Merkez ilçe): Tahsin Bulut
    Osmangazi (Merkez ilçe): Recep Altepe
    Yıldırım (Merkez ilçe): Özgen Keskin
    Büyükorhan: Cengiz İlhan  
    Gemlik: Mehmet Turgut
    Gürsu: Orhan Özcü
    Harmancık: Cavit Balı  
    İnegöl: Alinur Aktaş
    İznik: Kadri Önyılmaz
    Karacabey: Ali Özkan 
    Keles: Mustafa Bektaş
    Kestel: Yener Acar
    Mudanya: Erdal Kaya
    Mustafakemalpaşa: Sadi Kurtulan
    Orhaneli: İrfan Tatlıoğlu
    Orhangazi: Yusuf Korkusuz
    Yenişehir: Bülent Hamdi Cingil
    
    ÇANAKKALE
    Merkez: Murat Efe
    Ayvacık: Mehmet Ünal Şahin 
    Bayramiç: Mustafa Poyrazlı 
    Biga: Mehmet Özkan 
    Bozcaada: Burhan Çebi
    Çan: Behsat Bayram 
    Eceabat: Sadettin Atalay 
    Ezine: Kurdet Uysal 
    Gelibolu: M. Turhan Mildon
    Gökçeada: Fahrettin Demirkan 
    Lapseki: Kamil Özer 
    Yenice: Veysel Acar 
    
    ÇANKIRI
    Merkez: İrfan Dinç
    Atkaracalar: Mustafa Kiraz 
    Bayramören: İsmail Haydaroğlu 
    Çerkeş: Etem Akkaya 
    Eldivan: Hüseyin Kantaş 
    Ilgaz: Cevdet Çetin 
    Kızılırmak: Bayar Soysal 
    Korgun: Halil Öz 
    Kurşunlu: Sadık Tepeçam 
    Orta: Halil Akpınar 
    Şabanözü: Ali Çapçı 
    Yapraklı: Ali Hasekioğlu 
    
    ÇORUM 
    Merkez: Turan Atlamaz
    Alaca: Zeki Gül
    Bayat: Mehmet Şimşek 
    Boğazkale: Ali Rıza Soysat 
    Dodurga: Mustafa Aydın 
    İskilip: Orhan Öztürk 
    Kargı: M. Metin Büyükçorak 
    Laçin: Muammer Çam 
    Mecitözü: Alişan Yaşar 
    Oğuzlar: Ali Uyanık  
    Ortaköy: Ali Ergin 
    Osmancık: E. Serdar Kurşun 
    Sungurlu: Ahmet Karacif 
    Uğurludağ: Ali Osman Bici 
    
    DENİZLİ
    Merkez: Nihat Zeybekçi  cıpayam: Kadir Tıkaç
    Akköy: Osman Ubuz 
    Babadağ: Ali Helvacı 
    Baklan: Hüsamettin Küçükçal 
    Bekilli: Yaşar Halil Yiğit 
    Beyağaç: İsmail Eliuz  
    Bozkurt: Hayrettin Akgün 
    Buldan: Mustafa Efeoğlu
    Çal: Hasan Gündüz 
    Çameli: Cengiz Yılmaz
    Çardak: Hüseyin Ekecan 
    Çivril: Ahmet Ateş  
    Güney: Yusuf Deniz
    Honaz: Niyazi Kaba
    Kale: Abdullah Karaayvaz 
    Sarayköy: Ahmet Çelikok 
    Serinhisar: Adil Kaplan  
    Tavas: Ahmet Kurun 
    
    DİYARBAKIR 
    Büyükşehir: Mücahit Can 
    Bağlar (Alt kademe): Ali Elbey 
    Sur (Alt kademe): Ferhat Değer
    Yenişehir (Alt kademe): Cevdet Kara
    Bismil: Zeki Kartal 
    Çermik: Halil Ağaçhanlı 
    Çınar: Vecdi Arzu 
    Çüngüş: A. Suat Akmeşe
    Dicle: Ekrem Aksal  
    Eğil: Mustafa Karakoç 
    Ergani: M. Sıddık Toz 
    Hani: Celal Kayhan 
    Hazro: Recep Dolan 
    Kocaköy: Musa Öztürk 
    Kulp: Mahmut Zengin 
    Lice: Mehmet Camican 
    Silvan: M. Yaşar Geçenoğlu   
    
    EDİRNE
    Merkez: Mustafa Hatipler 
    Enez: Coşkun Erkılıç
    Havsa: Ali Kocadağ 
    İpsala: Özcan Tosun  
    Keşan: Necip Uluz 
    Lalapaşa: Ali Osman Uzman 
    Meriç: Halil Değirmendere 
    Süloğlu: Erol Atik 
    Uzunköprü: Bülent Keskin
    
    ELAZIĞ
    Merkez: Hasan Tahsin Fendoğdu
    Ağın: Mustafa Yentür 
    Alacakaya: Muhittin Aydın 
    Arıcak: M. Ali Aytekin 
    Baskil: Bilal Özbey 
    Karakoçan: Zekeriya Bulanık 
    Keban: Ahmet Turan Özcan 
    Kovancılar: Selahattin Yıldırım 
    Maden: Orhan Yavuz 
    Palu: Mehmet Sait Dağoğlu  
    Sivrice: İbrahim Altundaş 
    
    ERZİNCAN 
    Merkez: Mehmet Buyruk 
    Çayırlı: Fevzi Kılıç 
    İliç: Emin Taylan 
    Kemah: Şükrü Balcı 
    Kemaliye: Mustafa Haznedar 
    Otlukbeli: Abdullah Altındal 
    Refahiye: Vezir Dumanlı  
    Tercan: Adnan Korkmaz 
    Üzümlü: Ensari Sürücü
    
    ERZURUM
    Büyükşehir: Ahmet Küçükler
    Dadaşkent (Alt kademe): Vahdettin Yaylalı
    Kazımkarabekir (Alt kademe): Dursun Şahin
    Yakutiye (Alt kademe): Fahrettin Atınç
    Yenişehir (Alt Kademe): Cenap Köksal Birdal   
    Aşkale: Ahmet Yaptırmış 
    Çat: Şibli Saydın 
    Hınıs: Ali Eren  
    Horasan: Abdulhatem Bastem 
    Ilıca: İsmail Efe 
    İspir: Emrah Doğan
    Karaçoban: İsmail Keleş
    Karayazı: Sedat Karaduman 
    Köprüköy: Celal Aras 
    Narman: Ufuk Dinler 
    Oltu: İbrahim Ziyrek 
    Olur: Tekin Koçak 
    Pasinler: Selami Teymur 
    Pazaryolu: Recep Kaplan 
    Şenkaya: Görbil Özcan 
    Tekman: Yakup Doğan 
    Tortum: Hasan Çakmak 
    Uzundere: M. Halis Özsoy 
    
    ESKİŞEHİR
    Büyükşehir: Faruk Karaçay
    Odunpazarı (Alt kademe): Burhan Sakallı 
    Tepebaşı (Alt kademe): Tacettin Sarıoğlu  
    Alpu: Mehmet Keskin 
    Beylikova: Sezai Bahçıvan  
    Çifteler: İrfan Başak 
    Günyüzü: Hasan Eryılmaz
    Han: Şaban Başaran 
    İnönü: Kadir Bozkurt 
    Mahmudiye: Sabri Avcıl
    Mihalgazi: Mehmet Emin Şen 
    Mihalıçcık: Yusuf Kavaklı
    Sarıcakaya: Mehmet Zabun 
    Seyitgazi: Güngör Sara 
    Sivrihisar: Yaşar Yurtdaş
    
    GAZİANTEP 
    Büyükşehir: Asım U. Güzelbey
    Şahinbey (Merkez ilçe): Ömer Can 
    Şehitkamil (Merkez ilçe): Metin Özkarslı 
    Araban: Bekir İnci 
    İslahiye: Mehmet Uludağ 
    Karkamış: Osman Bozkurt 
    Nizip: Hacı Fevzi Akdoğan 
    Nurdağı: Orhan Yılmaz 
    Oğuzeli: Mehmet Başkır 
    Yavuzeli: Ali Sakar 
    
    GİRESUN
    Merkez: Hurşit Yüksel
    Alucra: Ahmet Erilli 
    Bulancak: Kadir Aydın
    Çamoluk: Cemil Uzun  
    Çanakçı: Ali Bilge
    Dereli: Şükrü Kahraman
    Doğankent: Nazmiye Kabadayı
    Espiye: Erol Karadere
    Eynesil: Sabri Gül 
    Görele: Ertuğrul Melikoğlu
    Güce: Osman Karabatak
    Keşap: Mehmet Emür
    Piraziz: Faik Terzi
    Şebinkarahisar: Dursun Cinci
    Tirebolu: Mehmet Ergül
    Yağlıdere: Mustafa Bayram
    
    GÜMÜŞHANE
    Merkez: Aydın Pişiren
    Kelkit: Muammer Duran
    Köse: Dumrul Şahin Aygün
    Kürtün: Necmettin Yondemir 
    Şiran: Hüseyin Koyunoğlu
    Torul: Coşkun Çildoğan
 
    HAKRİ
    Merkez: Abdülmuttalip Özbek 
    Çukurca: M. Yaşar Turan  
    Şemdinli: Hurşit Tekin 
    Yüksekova: Kamil Öz  
    
    HATAY
    Merkez (Antakya): Mehmet Yeloğlu 
    Altınözü: Mehmet Cavit Alkan  
    Belen: Mustafa Seydi Evren 
    Dörtyol: Bilgehan Aksoy 
    Erzin: Aydın Kunt 
    Hassa: Selahettin Kocaman 
    İskenderun: Nevzat Barak 
    Kırıkhan: İsmail Turan 
    Kumlu: Rifat Akkuyu 
    Reyhanlı: Hüseyin Şanverdi 
    Samandağı: Suphi Kahlioğulları 
    Yayladağı: Tayfun Kızılkaya 
    
    ISPARTA
    Merkez: Hasan Balaman 
    Aksu: Adnan Demir 
    Atabey: Tevfik Atasoy 
    Eğirdir: Osman Nuri Özmeral 
    Gelendost: İsmail Türe  
    Gönen: Özcan Kesmen 
    Keçiborlu: Hasan Basri Bilgin 
    Senirkent: Ceylan Çaylak 
    Sütçüler: Hüseyin Müftüoğlu 
    Şarkikaraağaç: Kenan Erdursun 
    Uluborlu: Mehmet Ünverdi 
    Yalvaç: Yalçın Bulgurcu 
    Yenişarbademli: Mustafa Macit 
 
    MERSİN
    Büyüşehir: Mahmut Aslan  
    Akdeniz (Alt kademe): Mustafa Turan 
    Toroslar (Alt kademe): Duran Ünlü 
    Yenişehir (Alt kademe): Adnan Özçelik 
    Anamur: Hüseyin Kaya  
    Aydıncık: Ferhat Aktan 
    Bozyazı: Hasan Doğan 
    Çamlıyayla: Yusuf Öncalır 
    Erdemli: Mustafa Mutlu 
    Gülnar: Mehmet İmik 
    Mut: Ali Önder 
    Silifke: Abdullah Gazneli  
    Tarsus: Mehmet Teke 
   
    İSTANBUL
    Büyükşehir: Kadir Topbaş
    Adalar (Merkez ilçe): Can Esen 
    Avcılar (Merkez ilçe): İbrahim Bıçakcı 
    Bağcılar (Merkez ilçe): Feyzullan Kıyıklık 
    Bahçelievler (Merkez ilçe): Osman Develioğlu 
    Bakırköy (Merkez ilçe): Taner Mustafaoğlu 
    Bayrampaşa (Merkez ilçe): Hüseyin Bürge  
    Beşiktaş (Merkez ilçe): Şahin Özer 
    Beykoz (Merkez ilçe): Muharrem Erfül 
    Beyoğlu (Merkez ilçe): Ahmet Nisbah Demircan 
    Eminönü (Merkez ilçe): Nevzat Er  
    Esenler (Merkez ilçe): Mehmet Öcalan 
    Eyüp (Merkez ilçe): Ahmet Genç 
    Fatih (Merkez ilçe): Mustafa Demir 
    Gaziosmanpaşa (Merkez ilçe): Erhan Erol 
    Güngören (Merkez ilçe): Şakir Yücel Karaman 
    Kadıköy (Merkez ilçe): M. Ümit Özerol 
    Kağıthane (Merkez ilçe): Fazlı Kılıç
    Kartal (Merkez ilçe): Arif Dağlar 
    Küçükçekmece (Merkez ilçe): Aziz Yeniay 
    Maltepe (Merkez ilçe): Fikri Köse 
    Pendik (Merkez ilçe): Erol Kaya 
    Sarıyer (Merkez ilçe): Yusuf Tülün 
    Şişli (Merkez ilçe): Muhsin Divan 
    Tuzla (Merkez ilçe): Mehmet Demirci 
    Ümraniye (Merkez ilçe): Hasan Can  
    Üsküdar (Merkez ilçe): Mehmet Çakır 
    Zeytinburnu (Merkez ilçe): Murat Aydın 
    Büyükçekmece (Merkez ilçe): Rahmi Yazıcı
    Çatalca (Merkez ilçe): Ahmet Rasip Yücel 
    Silivri (Merkez ilçe): Hüseyin Turan 
    Sultanbeyli (Merkez ilçe): Alaattin Ersoy 
    Şile (Merkez ilçe): Can Tabakoğlu 
    
    İZMİR
    Büyükşehir: Taha Aksoy 
    Karşıyaka (Merkez ilçe): Kerem Ali Sürekli  
    Konak (Merkez ilçe): İskender Tuğsuz 
    Balçova: Mustafa Şentürk 
    Bornova: Dursun Ali Özkan 
    Buca: Cemil Şeboy 
    Çiğli: Galip Öztürk 
    Gaziemir: Adnan Yüksel 
    Güzelbahçe: Kerim Çetin 
    Karşıyaka: Kerem Ali Sürekli 
    Konak: İskender Tuğsuz 
    Narlıdere: Birol Bekar 
    Aliağa: Tansu Kaya 
    Bayındır: Haldun Çiray 
    Bergama: Raşit Ürper 
    Beydağ: Ali Özer 
    Çeşme: Ali Vefa Taylan 
    Dikili: Nesibe Örs 
    Foça: Şerafettin Kayacan 
    Karaburun: M. Sait Yener 
    Kemalpaşa: Yakup Karaca 
    Kınık: Mehmet Ali Ağar 
    Kiraz: Durmuş Özçınar 
    Menderes: Osman Koç
    Menemen: Mustafa Bozdemir 
    Ödemiş: A. Mahmut Bağdem 
    Seferihisar: Reha Evren  
    Selçuk: Hasan Ali Albeyoğlu 
    Tire: Mehmet Sıtkı İçelli 
    Torbalı: Mahmut Atilla Kaya 
    Urla: Mustafa Aras  
    
    KARS
    Merkez: Naif Alibeyoğlu  
    Akyaka: Bulut Öztürk 
    Arpaçay: Cengiz Çobanoğlu 
    Digor: Hikmet Özyümlü 
    Kağızman: Osman Nihat Yüce 
    Sarıkamış: İlhan Özbilen 
    Selim: Muhittin Yücel 
    Susuz: Selahattin Yücel 
    
    KASTAMONU
    Merkez: Mehmet Çırak 
    Abana: Süleyman Ertürk 
    Ağlı: Sami Mangaloğlu 
    Araç: Halil Karayel 
    Azdavay: Osman Nuri Civelek 
    Bozkurt: Engin Canbaz 
    Cide: Şefik Salcı 
    Çatalzeytin: Mustafa İhsan Oğuz 
    Daday: Tayfur Varıcı 
    Devrekani: Mümtaz Ali Ustaoğlu 
    Doğanyurt: Şerafettin Ortaç 
    Hanönü: Orhan Özalp 
    İhsangazi: Ahmet Özdemir 
    İnebolu: İdris Güleç 
    Küre: Önder Sancak 
    Pınarbaşı: Sadık Gök 
    Seydiler: Mehmet Şahin 
    Şenpazar: Mustafa Ertem 
    Taşköprü: Hasan Altan 
    Tosya: Sait Gülabacı 
    
    KAYSERİ
    Büyükşehir: Mehmet Özhaseki 
    Kocasinan (Merkez ilçe): Bekir Yıldız  
    Melihgazi (Merkez ilçe): Memduh Büyükkılıç 
    Akkışla: Ahmet Tunçel 
    Bünyan: Ahmet Yaşar Toptaş 
    Develi: Recep Özkan 
    Felahiye: Cemal Acer 
    Hacılar: Amet Herdem 
    İncesu: Zekeriya Karayol 
    Özvatan: Nurettin Almak 
    Pınarbaşı: Servet Mucuk 
    Sarıoğlan: İsmail Çelebi 
    Sarız: Hasan Aktürk 
    Talas: Rıfat Yıldırım 
    Tomarza: Yusuf Teke 
    Yahyalı: Yakup Tezcan 
    Yeşilhisar: Abdülkadir Akdeniz 
    
    KIRKLARELİ 
    Merkez: Selahattin Minsolmaz 
    Babaeski:  İ. Ercüment Berk 
    Demirköy: Hayrullah Yalçınsoy 
    Kofçaz: Adnan Öz 
    Lüleburgaz: Ahmet Zeki Kılavuz 
    Pehlivanköy: Hüseyin Açıkel  
    Pınarhisar: Murat Bayraktar 
    Vize: Metin Aksoy 
    
    KIRŞEHİR
    Merkez: Halim Çakır 
    Akçakent: Bilgin Dağ
    Akpınar: Zafer Esen 
    Boztepe: Orhan Altaş 
    Çiçekdağı: Cahit İşler 
    Kaman: Turgut Aslan 
    Mucur: Atılgan Yılmaz 
    
    KOCAELİ
    Büyükşehir: İbrahim Karaosmanoğlu 
    Bekirpaşa (Alt kademe): Abdullah Köktürk 
    Saraybahçe (Altkademe): Halil Vehbi Yenice 
    Derince: Ali Haydar Bulut 
    Gebze: İbrahim Pehlivan 
    Gölcük: Mehmet Ellibeş 
    Kandıra: İsmail Genç 
    Karamürsel: Sadettin Özalay 
    Körfez: Yunis Pehlivan 
    
    KONYA
    Büyükşehir: Tahir Akyürek 
    Karatay (Merkez ilçe): Mehmet Hancerli  
    Meram (Merkez ilçe): Refik Tuzcuoğlu 
    Selçuklu (Merkez ilçe): Adem Esen  
    Ahırlı: Mehmet Taşan 
    Akören: Tahir Dinç 
    Akşehir: Mustafa Baloğlu 
    Altınekin: Sırrı Ezdemir 
    Beyşehir: Nazif Tekinöz 
    Bozkır: Bayram Şahin  
    Cihanbeyli: Nuri Ünalan 
    Çeltik: Tahsin Zuhal 
    Çumra: Nasır Ersöz 
    Derbent: Hamdi Acar 
    Derebucak: Ali Ertuğrul 
    Doğanhisar: Naim Selçuk Biricik 
    Emirgazi: Ali Rıza Koçak 
    Ereğli: Ahmet Özdoğan 
    Güneysınır: Zeynelabidin Şanlı 
    Hadim: Ali Alkan  
    Halkapınar: H. Hüseyin Mülazımoğlu 
    Hüyük: Nusret Akgümüş 
    Ilgın: Murat Arı 
    Kadınhanı: Mustafa Koyuncu 
    Karapınar: Mehmet Mugayyitoğlu
    Kulu: Ahmet Yıldız  
    Sarayönü: Ali Özmen 
    Seydişehir: İbrahim Alıcı 
    Taşkent: Abdulbaki Acet 
    Tuzlukçu: Suat Şahin 
    Yalıhüyük: Asuman Topkara 
    Yunak: Hasan Ürün
    
    KÜTAHYA
    Merkez: Mustafa İça
    Altıntaş: Ferit Karabulut
    Aslanapa: Asaf Akar  
    Çavdarhisar: Halil Başer 
    Domaniç: Yakup Yardımcı 
    Dumlupınar: Derviş kavak 
    Emet: M. Cemal Öztürk 
    Gediz: M. Ali Saraoğlu 
    Hisarcık: Nihat Helvacı 
    Pazarlar: Ahmet Torun 
    Simav: Rıza Özdemir 
    Şaphane: İbrahim Tokyay 
    Tavşanlı: Ali İhsan Çakır 
    
    MALATYA
    Merkez: H. Cemal Akın 
    Akçadağ: İbrahim Koşar 
    Arapkir: Halit Konukçu 
    Arguvan: Naki Düzova 
    Battalgazi: Mehmet Akgün 
    Darende: Memduh Önal 
    Doğanşehir: Hanifi Bayram
    Doğanyol: Recep Gülbey 
    Hekimhan: Muhittin Güven 
    Kale: Bedri Biçici 
    Kuluncak: Ramazan Nacar 
    Pötürge: Halil Eren 
    Yazıhan: Ali Kaya 
    Yeşilyurt: Mehmet Kavuk 
    
    MANİSA
    Merkez: Bülent Kar 
    Ahmetli: Muammer Saim Mintaş 
    Akhisar: Salih Hızlı 
    Alaşehir: Mustafa Altıngül 
    Demirci: Mitat Erşahin 
    Gölmarmara: Nihat Ağaçdiken 
    Gördes: Mustafa Kerçek 
    Kırkağaç: Hüseyin Bağış 
    Köprübaşı: Ahmet Kışla 
    Kula: Ali Türk 
    Salihli: Abdullah Şentürk 
    Sarıgöl: Hüdai Kaya  
    Saruhanlı: Hüseyin Yaralı 
    Selendi: Mürsel Uçan 
    Soma: Hasan Ergene 
    Turgutlu: Mustafa Serhat Orhan 
    
    KAHRAMANMARAŞ
    Merkez: Mustafa Poyraz  
    Afşin: İrfan Gedikbaşı
    Andırın: Baki Tezcan 
    Çağlayancerit: Küçük Mehmet Yıldızlı
    Ekinözü: Kemal Eker
    Elbistan: Hamza Akbaş
    Göksun: Ramazan Hurç
    Nurhak: Ahmet Kuyruk
    Pazarcık: Ramazan Tutlu
    Türkoğlu: Mustafa Taşhan    
 
    MARDİN
    Merkez: Yusuf Yıldız 
    Dargeçit:  Maruf Aras 
    Derik: Abdullah Gözüçalışır 
    Kızıltepe: Nehir Kızılkaya 
    Mazıdağı: Mehmet Açılan 
    Midyat: Edip Demirbağ  
    Nusaybin: M. Şefik Yıldız 
    Ömerli: Veysi Kaya 
    Savur: M. İlhan Fidan 
    Yeşilli: Enver Sağlam 
    
    MUĞLA
    Merkez: Ahmet Doğu  
    Bodrum: Kıvanç Esendemir 
    Dalaman: Beyhan Korkut 
    Datça: Taner Karaman 
    Fethiye: Erdinç Dinç 
    Kavaklıdere: Nuray Bozyer 
    Köyceğiz: Mehmet Ethem Uca 
    Marmaris: Turan Öner 
    Milas: Ali Doğan Serçek 
    Ortaca: Salih Özdemir  
    Ula: Akın Ülkü 
    Yatağan: Muammer Aldağ 
    
    MUŞ 
    Merkez: Necmettin Dede 
    Bulanık: Ramazan yüce 
    Hasköy: Salih Özarslan 
    Korkut: Sami Pekbay 
    Malazgirt: Kemal Türker 
    Varto: Abdülbari Han 
    
    NEVŞEHİR
    Merkez: Hasan Ünver 
    Acıgöl: İsmail Çavuşoğlu 
    Avanos: Mustafa Körükçü 
    Derinkuyu: İbrahim Ertaş 
    Gülşehir: Yılmaz Küçük 
    Hacıbektaş: Veli Onursal 
    Kozaklı: Erdoğan Çelik 
    Ürgüp: R. Kürşat Numanoğlu 
    
    NİĞDE
    Merkez: Orhan Babacan 
    Altunhisar: Erdal Sarı 
    Bor: Mustafa Zuhurat Çaycı
    Çamardı: Yaşar Pınar 
    Çiftlik: Vehbi Koç 
    Ulukışla: Ali Tekin 
    
    ORDU
    Merkez: Süleyman Tomakin 
    Akkuş: Lütfi Efil 
    Aybastı: Vakıf Güley 
    Çamaş: Mahmut Ayparçası 
    Çatalpınar: Muhasin Eriş  
    Çaybaşı: Zekariya Sarıkoca 
    Fatsa: Hüseyin Anlayan 
    Gölköy: Avni Günay 
    Gülyalı: Uğur Cörüt 
    Gürgentepe: Selahattin Erdem 
    İkizce: Bahri Siyambaş
    Kabadüz: Mehmet Günaydın 
    Kabataş: Cemalettin Kabataş  
    Korgan: Mehmet Ali Akkiraz 
    Kumru: Ticabi Civelek 
    Mesudiye: İsa Gül 
    Perşembe: İlhami Selami Çakıcı 
    Ulubey: Akif Atlı 
    Ünye: Ahmet Arpacıoğlu 
    
    RİZE
    Merkez: Halil Bakırcı 
    Ardaşen: Mümtaz Sinan   
    Çamlıhemşin: Yaşar Metin Kesimal  
    Çayeli: Rıza Çakır 
    Derepazarı: Şaban Kalça 
    Fındıklı: Adnan Özbalaban  
    Güneysu: Ahmet Minder  
    Hemşin: İlyas Bozak 
    İkizdere: Hasan Köseoğlu 
    İyidere: Ahmet Mete 
    Kalkandere: Nihat Çolak 
    Pazar: Dursun Ali Taşcı 
    
    SAKARYA
    Büyükşehir: Aziz Duran 
    Merkez (Alt kademe): Süleyman Dişli
    Arifiye (Alt kademe): Yusuf Çelebi 
    Bekirpaşa (Alt kademe): Yakup Alaylı  
    Erenler (Alt kademe): Cavit Öztürk 
    Güneşler (Alt kademe) Necdet Tömekce 
    Hanlıköy (Alt kademe): Mahmut Kartal  
    Kazıkpaşa (Alt kademe): Erdem Coşkun 
    Nehirkent (Alt kademe): Rıdvan Sezer 
    Serdivan (Alt kademe): Zeki Toçoğlu 
    Yazlık (Alt kademe): Hüseyin Atabek 
    Akyazı: Yaşar Yazıcı 
    Ferizli: Hüseyin Kaşkaş 
    Geyve: Vasfi Uz 
    Hendek: Ali İnci 
    Karapürçek: Orhan Yıldırım 
    Karasu: Ahmet Genç 
    Kaynarca: Sebehattin Duran 
    Kocaali: Fatih Sevindik 
    Pamukova: Hikmet Ferudun Turan  
    Sapanca: İbrahim Uslu
    Söğütlü: Ertuğrul Özcan  
    Taraklı: Tacettin Özkahraman 
    
    SAMSUN
    Büyükşehir: Yusuf Ziya Yılmaz 
    Atakum (Alt kademe): Adem Bektaş 
    Canik (Alt kademe): Osman Genç 
    Gazi (Alt kademe): Süleyman Kaldırım 
    İlkadım (Altkademe): Erdoğan Tok 
    Alaçam: Adem Alan 
    Asarcık: İbrahim Yüce  
    Ayvacık: Mahmut Beyazoğlu 
    Bafra: Şükrü Neiş 
    Çarşamba: Hüseyin Dündar  
    Havza: Murat İkiz 
    Kavak: Bahri Kesici 
    Ladik: Kemal Kaplan 
    Ondokuzmayıs: Osman Topaloğlu 
    Salıpazarı: Hüseyin Yaman 
    Tekeköy: Ali Bülbül 
    Terme: A. Hamdi Yirmibeşoğlu 
    Vezirköprü: Osman Özer 
    Yakakent: Radi şen 
    
    SİİRT
    Merkez: Mervan Gül 
    Aydınlar: Mehduh Aydın  
    Baykan: Hüsnü Erdem 
    Eruh: Abdülhamit Nas 
    Kurtalan: Cemil Akgül 
    Pervari: Abdurrahman Dündar 
    Şirvan: Necat Cellek 
    
    SİNOP
    Merkez: Zeki Yılmazer  
    Ayancık: Ayhan Ergin  
    Boyabat: Mehmet Ermiş 
    Dikmen: Rasim Dinç 
    Durağan: Ahmet Usta 
    Erfelek: İbrahim felek 
    Gerze: Durmuş Çetin 
    Saraydüzü: Nasım Bahri Şen 
    Türkeli: Ahmet Yıldırım 
    
    SİVAS
    Merkez: Sami Aydın 
    Akıncılar: Mevlüt Albayrak
    Altınyayla: Zeki Tunç 
    Divriği: Mehmet Gülesinli 
    Doğanşar: Necdet Oktay Karaman 
    Gemerek: Hadi Şenol 
    Gölova: Nail Akdoğan 
    Gürün: M. Selami Yiğittürk 
    Hafik: Osman Budak 
    İmrandı: Vedat Yüksel  
    Kangal: Tahsin Arslan 
    Koyulhisar: İlhan Eren 
    Suşehri: Şaban Coşkun 
    Şarkışla: Hacı Ömer Coşar 
    Ulaş: Ahmet Gençer 
    Yıldızeli: Mustafa Arda 
    Zara: Yener Taş 
    
    TEKİRDAĞ
    Merkez: Ahmet Aygün 
    Çerkezköy: Ali Ertem 
    Çorlu: İbrahim Halil Yerlioğlu 
    Hayrabolu: Şener Çelikayar 
    Malkara: Zeki Eren 
    Mamaraereğlisi: Emin Yılmaz 
    Muratlı: Aziz Aygün 
    Saray: İbrahim Duraklı 
    Şarköy: Can Gürsoy 
    
    TOKAT
    Merkez: Adnan Çiçek 
    Almus: H. Hüseyin Arıkan 
    Artova: Halis Bıyık 
    Başçiftlik: Recep Gökçe 
    Erbaa: Mehmet Karaca 
    Niksar: İdris Şahin  
    Pazar: Şerafettin Pervanlar 
    Reşadiye: Turan Karaca 
    Sulusaray: Davut Kılıç 
    Turhal: Ali Gözen  
    Yeşilyurt: Süleyman Genç 
    Zile: Sami Solmaz 
    
    TRABZON
    Merkez: Mazhar Yıldırımhan  
    Akçaabat: Miktat Eyüpoğlu 
    Araklı: Muharrem Çebi 
    Arsin: Erdem Şen 
    Beşikdüzü: Ahmet Gün 
    Çarşıbaşı: Ahmet Keleş 
    Çaykara: Abdürrahim özkan 
    Dernekpazarı: Süleyman Balcı 
    Düzköy: Mehmet Akkaya
    Hayrat: Mehmet Nuhoğlu  
    Köprübaşı: Ali Rıza Hacıefendioğlu 
    Maçka: Osman Kara 
    Of: Oktay Saral 
    Sürmene: Cemalettin Aksoy 
    Şalpazarı: Mehmet Muhcu
    Tonya: Ahmet Kurt 
    Vakfıkebir: Y. Halis Mollaahmetoğlu 
    Yomra: Ömer Yıldırım 
    
    TUNCELİ
    Merkez: Recayi Ergün 
    Çemişgezek: Metin Levent Yıldız 
    Hozat: İshak Aydın 
    Mazgirt: Musa Sönmez 
    Nazımiye: Eyüp Gök 
    Ovacık: Hasan Hüseyin Dizi  
    Pertek: Enver Doğan 
    Pülümür: Kazım Pülümür 
    
    ŞANLIURFA
    Merkez: A. Eşref Fakıbaba 
    Akçakale: Ahmet Akay 
    Birecik: M. Faruk Pınarbaşı 
    Bozova: Sıtkı Vural 
    Ceylanpınar: Abdülrazzak Aksak 
    Halfeti: Hüseyin Kutlu 
    Harran: İbrahim Özyavuz 
    Hilvan: Ali Aslan Bayık 
    Siverek: Mustafa Tepeaşan 
    Sürüç: Osman Yavuz 
    Viranşehir: Sabri Şıhanlıoğlu 
    
    UŞAK: 
    Merkez: Mesut Apaydın 
    Banaz: Kazım Çelik 
    Eşme: İsmail Çetin 
    Karahallı: Şadi Mercan 
    Sivaslı: Şadan Ülker 
    Ulubey: Hüseyin Buğdaylı 
    
    VAN
    Merkez: Burhan Yenigün 
    Bahçesaray: Naci Orhun 
    Başkale: Ejder Yağızer 
    Çaldıran: M. Faruk Binici 
    Çatak: Münir Bozdemir 
    Edremit: Hecer Bayram 
    Erçiş: Melik Cengiz 
    Gevaş: Nazmi Sezer 
    Gürpınar: Ziya Güngör 
    Muradiye: Nafiz Ağaoğlu  
    Özalp: M. Emin Gözütok 
    Saray: Sıracettin Bilmez 
    
    YOZGAT
    Merkez: Yusuf Başer 
    Akdağmadeni: Suphi Daşdan
    Aydıncık: Feyzullah Keskin 
    Boğazlıyan: Ekrem Karataş 
    Çandır: İlhan İlbay 
    Çayıralan: Yusuf Coşan 
    Çekerek: Mustafa Demirbaş 
    Kadışehri: Mustafa Karadavut 
    Saraykent: İdris Öğel  
    Sarıkaya: Ali Osman Erbir 
    Sorgun: Ahmet Şimşek 
    Şefaatli: Şaban Yıldız 
    Yenifakılı: Ersin Karabulut 
    Yerköy: Metin Ayne 
    
    ZONGULDAK
    Merkez: Secattin Gonca 
    Alaplı: Faruk Çaturoğlu 
    Çaycuma: Mithat Gülşen 
    Devrek: Özcan Ulupınar 
    Ereğli: Cevat Kır 
    Gökçebey: Zeki Kılınçarslan 
    
    AKSARAY
    Merkez: Nevzat Palta 
    Ağaçören: Fırat Salman 
    Eskil: Niyazi Alçay 
    Gülağaç: Faruk Teymen 
    Güzelyurt: Süleyman Gümüş  
    Ortaköy: Mahmut Ütük 
    Sarıyahşi: Tahir Görkem 
    
    BAYBURT
    Merkez: Bekir Çetin 
    Aydıntepe: Orhan Eraslan
    Demirözü: Faris Yılmaz 
    
    KARAMAN
    Merkez: Ali Kantürk 
    Ayrancı: Tahir Gezgin  
    Başyayla: Kemal Ateş 
    Ermenek: Emin Tekpınar 
    Kazımkarabekir: Mustafa Bayram 
    Sarıveliler: Salih Düzenli 
    
    KIRIKKALE
    Merkez: Veli Korkmaz 
    Bahşılı: Halil İbrahim Pişgin 
    Balışeyh: Cehdi Pehlivanlı 
    Çelebi: Mahmut Koç 
    Delice: Ekrem Karakaya 
    Karakeçili: Mevlüt Can 
    Keskin: Yahya Ucaçelik 
    Sulakyurt: Ali Şahin 
    Yahşihan: Şefik Güneşer 
    
    BATMAN
    Merkez: Salih Güneştekin 
    Beşiri: Halil Taş
    Gerçüş: Abdurrahman Aslan 
    Hasankeyf: Mahfuz Başaran
    Kozluk: Hikmet Bahşi
    Sason: İrfan Aslan
    
    ŞIRNAK
    Merkez: Mehmet Yarka 
    Beytüşşebap: Abdülkerim Ulaş 
    Cizre: Mehmet Emin Dindar 
    Güçlükonak: Mehmet Salih Aktuğ 
    İdil: Abdurrahman Karaaslan 
    Silopi: Mehmet Sait Konur 
    Uludere: Salih Tanık 
    
    BARTIN
    Merkez: İbrahim Kayış 
    Amasra: Ali Yıldırım
    Kurucaşile: Mehmet Ali Uğur 
    Ulus: H. Hüseyin Uzun 
    
    ARDAHAN:
    Merkez: Erdal Baki Nalbant 
    Çıldır: M. Nizamettin Coşkun 
    Damal: İsak Umaç 
    Göle: Sabri Muratoğlu 
    Hanak: Taşdemir Çoban 
    Posof: Altan Altun 
    
    IĞDIR
    Merkez: Ali Ağrı 
    Aralık: Muharrem Kumtepe 
    Karakoyunlu: Ziyad Ali Deliktaş 
    Tuzluca: İsmet Yüce 
    
    YALOVA
    Merkez: Barbaros H. Binicioğlu 
    Altınova: Metin Oral 
    Armutlu: Mehmet Birkan 
    Çınarçık: Murat Erdoğan 
    Çiftlikköy: Murat Bektaş  
    Termal: İsmail Atik 
    
    KARABÜK
    Merkez: Hüseyin Erer 
    Eflani: Nuri Karakaş 
    Eskipazar: Cevahir Bostan 
    Ovacık: Orhan Kaya 
    Safranbolu: Nihat Cebeci 
    Yenice: Zeki Çaylı 
    
    KİLİS
    Merkez: Abdi Bulut 
    Elbeyli: Aykut Yavuz 
    Musabeyli: Şıh Mehmet Yalçın 
    Polateli: Metin Polat 
    
    OSMANİYE: 
    Merkez: Davud Çuhadar 
    Bahçe: Serdar Karamanoğlu 
    Düziçi: Abdülmutalip Öner 
    Hasanbeyli: Yusuf Tozluklu  
    Kadirli: Mustafa Türkmenoğlu
    Sumbas: Gülcan Farız 
    Toprakkale: Ahmet Cavit 
    
    DÜZCE
    Merkez: Mehmet Keleş 
    Akçakoca: Nazmi Çiloğlu 
    Cumayeri: Mustafa Koroğlu 
    Çilimli: Mehmet Acar 
    Gölyaka: Nihat Çelik 
    Gümüşova: Muharrem Tozan 
    Kaynaşlı: Eftal Altundal
    Yığılca: Ali Kemal Sezgin




arkadaşıma yolla yazıcı için
 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
En Beğendiğiniz 10 Haber
height=8
Lütfen bu haberi değerlendiriniz...
height=6
Beğenmedim    1   |  2   |  3   |  4   |  5     Beğendim
height=6