09 Ekim 2015 tarihli Anasayfa'ya dönmek için tıklayın.
SON DAKİKA
PİYASANET
EKONET
SANS OYUNLARİ
SİNEMALAR
TVREHBERİ
MAGAZİN
ÖZEL DOSYALAR
HAVA DURUMU
ASTROLOJİ2011
EN İYİ ON
HÜRRİYET İK
BİZE ULAŞIN
ÜYELİK
REKLAM
SERVİSLER
BİLGİ YARIŞMASI
AT YARIŞI SONUÇLARI
İDDİA PROGRAMI
CANLI MAÇ SONUÇLARI
MIND
CANLI MAÇ ANLATIMI
BENİM SAYFAM
BUMERANG
SOSYAL İLANLAR
HABER ALARMI
EKRAN KORUYUCU
YENİBİRİŞ
HÜRRİYET EMLAK
HÜRRİYET OTO
GAZETE SERİ İLANLAR
HÜRRİYET KIYASLA
HÜRRİYET AİLE
TİPEEZ
GAZETE-BÖLGE EKLERİ
KELEBEK
CUMA
CUMARTESİ
PAZAR
SEYAHAT
OTO YAŞAM
HÜRRİYET IK
ANKARA
EGE
KURUMSAL
HÜRRİYET KURUMSAL
REKLAM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE / İLETİŞİM
UNICEF Kartları ve Hediyelikler
 Gündem
3 Eylül 1997
Alev Sezer ölümle pençeleşiyor

Perihan KORKMAZTiyatro ve televizyon dünyasının başarılı oyuncularından ve televizyonseverlerin ‘‘Dallas'' dizisindeki Boby karakterinin sesi olarak tanıdığı Alev Sezer, Alman Hastanesi'nde yaşam mücadelesi veriyor. 27 Ağustos'ta halsizlik ve yorgunluk şikayetleriyle hastaneye başvuran Sezer'in yatarak tedavi edilmesine karar verildi. Önceki akşam durumu ağırlaşan ve bitkisel hayata giren Alev Sezer'in vücudu hiçbir tedaviye cevap vermiyor. Sezer'in kanında ne olduğu anlaşılamayan ve sürekli çoğalan bir virüs tespit edildiği ama hastalığın tanısının yapılamadığı bildiriliyor. Bitkisel hayatta olan sanatçının hayati tehlike durumu halen devam ediyor. 53 yaşındaki ünlü oyuncunun, saçlarının dökülmesini önlemek için kortizon içeren ilaçlar aldığı ve bu nedenle de metabolizmasının bozulmuş olabileceği bildiriliyor. Ayrıca Sezer'in daha önce kanser tedavisi gördüğü ve saçlarının da bu yüzden döküldüğü öğrenildi. Ünlü sanatçı, soluk alamadığı için makineye bağlanarak tedavi görüyor.

Alman Hastanesi Yoğun Bakım ve Reanimasyon Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kutay Akpir, Alev Sezer'in sağlık durumuyla ilgili olarak, ‘‘Bir aydır bulantı, kusma, üç aydır saç dökülmesi şikayetleriyle tedavi altındaydı. Dört gün önce ishal ve kusma nedeniyle tedavi edilirken, gelişen ağır enfeksiyonun en ağırı olan ‘sepsis' enfeksiyonun etkisi altına girdi. Hayatta kalması için oldukça ciddi bir tablo söz konusu. Bakterinin türü için zamana ihtiyaç var'' şeklinde bir açıklama yaptı.
arkadaşıma yolla yazıcı için
 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
En Beğendiğiniz 10 Haber
height=8
Lütfen bu haberi değerlendiriniz...
height=6
Beğenmedim    1   |  2   |  3   |  4   |  5     Beğendim
height=6
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Oyna Avrupa Birliği DYH