Hürriyet Haber - Gündem - Ekonomi - Spor
Gündem2008

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Twitter

Belediye başkan adayları

26.02.1999

AĞRI MERKEZ:

ANAP: Hikmet Erdem, DSP: İbrahim Demir, FP: Süleyman Erim, CHP: Kerim Yıldız, DYP: Nurettin Kahraman, MHP: İhsan Akbulut

DOĞUBEYAZIT:

ANAP: Ömer İsmailoğlu, DSP: İbrahim Öztürk, FP: Ahmet Medenioğlu, CHP: Mahmut Kotan, DYP: Ali Konyar, MHP: Sevinç Güner,

PATNOS:

ANAP: İsmail Akbay, DSP: M. Emin Narin, FP: İlhami Esin, DYP: Ali İhsan Halaç, MHP: Kerem Çiçek

DİYADİN:

ANAP: Yaşar Özmen, DSP: Nuray Merttürk, FP: Mehmet Ağrılı, CHP: Cengiz Peker, DYP: Seyfettin Yaşlı, MHP: Hikmet Balçin

TUTAK:

ANAP: Behzat Akal, DSP: Alparslan Turan, FP: Bülent Osmanoğlu, CHP: Savcı Sayan, DYP: Begali Çeçen, MHP: Rıza Tok

TAŞLIÇAY:

ANAP: Metin Hanbaba, DTP: Güven Çelikkaya, DSP: İlhan Bulut, FP: Salih Aslan, CHP: Mustafa Çavdar, DYP: Turan Aslan, MHP: Yusuf Ekil

ELEŞKİRT:

ANAP: İbrahim Yerlikaya, DSP: Ramazan Dursun, FP: Sait Yüce, DYP: Dadaş Sarı, MHP: Nuri Akyol

HAMUR:

ANAP: Nesim Oruç, DSP: Rabin Yakut, FP: İsmet Aslan, DYP: M.Şirin Yiğit, MHP: Kasım Akbulut.

ARDAHAN

MERKEZ

ANAP: Mikail Kayatürk, DSP: Teoman Güngör, FP: İbrahim Avşar, CHP: Latif Şahsural, DYP: Fatih Yılmaz, MHP: Metin Çakmak

ÇILDIR:

ANAP: Özcan Coşkun, CHP: Ercan Şirin, DYP: Yusuf Yılmazoğlu

DAMAL:

DSP: Doğan Edbudak, CHP: Gülcemal Fidan,DYP: Murat Çakabay

POSOF:

ANAP: Şükrü Bozyiğit, DSP: Mehmet Çolak, FP: Halil İbrahim Ataman, DYP: Refik Uğurlu

GÖLE:

ANAP: Cengiz Öztürk, DSP: Ali Kılıç, CHP: Uğur Atalay, DYP: Mehmet Toprak

HANAK:

ANAP: Harun Tanhoş, CHP: Karabey Çoban, DYP: Mennen Demirkaya

ERZİNCAN

MERKEZ:

ANAP: Muhlis Sağır, DSP: Mahmut Aydın, FP: Orhan Bulut, CHP: Recep Cemil Tamburoğlu, DYP: Şakir Karartı, MHP: Erkan Karaman

ÇAYIRLI:

ANAP: Nihat Alptekin, DYP: Tahsin Saygın, MHP: Ekrem Çağlayan

İLİÇ:

ANAP: İsmet Öz, FP: Yahya Özsöz, DYP: Fekri Akın, MHP: Ekrem Filiz

KEMALİYE:

ANAP: Mustafa Şahintaş, FP: Mustafa Demir, DYP: A.Tuncay Çamkerten, MHP: Tümay Soybay

REFAHİYE:

ANAP: Zeki Tekir, FP: Doğan Koç, DYP: Şükrü Mavzer, MHP: Vezir Dumanlı

KEMAH:

ANAP: Süleyman Özata, CHP: Bahattin Kaya, FP: Şükrü Balcı, MHP: İbrahim Göktürk

TERCAN:

ANAP: Semih Yaldız, DYP: Sebahattin Atıcı, MHP: İlhan Gülırmak

OTLUKBELİ:

ANAP: İlhami Çalışkan, FP: Yusuf Albayrak, DYP: Recep Özcan, MHP: Vahdet Öztürk

ÜZÜMLU:

ANAP: Ahmet Öz, FP: Yusuf Yeşilbağ, DYP: Dursun Beşiktaş, MHP: İhsan Akbaş

ERZURUM

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

ANAP: Avni Dursun, DSP: Şevki Şenel Özerli, FP: Mustafa Bilgen, CHP: Tuncer Aktaş, DYP: Mehmet Ali Ünal, MHP: Mahmut Uykusuz

YAKUTİYE BELDESİ:

ANAP: Orhan Tufanç, DSP: Seyyal Şengül, FP: C. Timur Hınıslıoğlu, CHP: Şenol Mızrak, DYP: Hüsamettin Yerli, MHP: Abubekir Üstüngülakar

YENİŞEHİR BELDESİ:

ANAP: Mustafa Palandöken, DSP: Mehmet Baba, FP: Sıddık Polat, CHP: Umut Göngör, DYP: Haşim Tohumcu, MHP: İsmail Hakkı Asiltürk

KAZIM KARABEKİR BELDESİ:

ANAP: Selahattin Çakmak, DSP: Murat Dumlu, FP: Selahattin Parlak, CHP: Kenan Öztürk, DYP: Baki Özdemir, MHP: Lütfi Koç

DADAŞKENT BELDESİ:

ANAP: Gürbüz Özer, DSP: Kenan Gülerci, FP: Ensar Coşkun, CHP: Hasan Çiloğlu, DYP: Fikret Demir, MHP: Ahmet Ergül

AŞKALE:

ANAP: Hacı Ali Cengiz, FP: Cevat Paksoy, CHP: Celal Taş, DYP: İlhan Öztürk, MHP: M. Nuri Çomaklı

ÇAT:

ANAP: Hamit Polat, DSP: Melik Kaygın, FP: Seyfettin Sarı, CHP: Ali Yıldırım, DYP: Mirza Kurt, MHP: Selahattin Kurt

HINIS:

ANAP: Talip Turan, RP: Ali Eren, CHP: Cafer Eren, DYP: Kemal Deniz, MHP: Kenan Akbaş

HORASAN:

FP: A. Hatem Bastem, CHP: Fuat Aydın, DYP: Nurettin Aydın, MHP: Oğuzhan Atilla

ILICA:

ANAP: Sadrettin Eşrefoğlu, FP: Turgut Akdoğan, CHP: Şakir Erdik, DYP: İsmail Efe, MHP: Zakir Kartal

İSPİR:

ANAP: Osman Çelik, DSP: Kemal Apaydın, FP: Osman Çakır, DYP: Seyfettin Yazıcı, MHP: Şahbendar Dabak

KARAÇOBAN:

ANAP: Tacettin Aslan, DSP: Abdulvahap Bulut, FP: M. Şakir Barutçu, DYP: İsmail Keleş, MHP: Halil Parlak

KARAYAZI:

ANAP: Seyfettin Kırık, DSP: Sedat Duman, FP: M. Şerif Tutkun, CHP: Cevdet Atmaca, DYP: Celal Şaka

KÖPRÜKÖY:

ANAP: Hüseyin Aras, FP: Tahir Türk, DYP: Bahattin Karasu, MHP: Halil Sönmez

NARMAN:

ANAP: Üflet Ceylan, BBP: Nizamettin Ünlü, FP: Mehmet Çil, CHP: İdris Somun, DYP: Zeki Kınalı, MHP: Süleyman Tuban

OLTU:

ANAP: Zakir Aktaş, BBP: Haydar Keleş, DSP: İ. Hakkı Ekinci, FP: Ali Çelebi, CHP: Yüksel Atabey, DYP: Azmi Kamacı, MHP: Necmettin Taşçı

OLUR:

FP: Maksut Kaya, DYP: Bayram Koçak, MHP: Nizamettin Işık

PASİNLER:

ANAP: Tahsin Bulak, DSP: Fikret Çakıcı, FP: Mücahit Daloğlu, DYP: M. Yaşar Demircioğlu, MHP: Bünyamin Ucun

PAZARYOLU:

ANAP: Nusret Ayık, FP: Recep Kaplan, DYP: Sait Durmuşoğlu, MHP: Nusret Yıldızhaliloğlu

ŞENKAYA:

ANAP: Şimşek Özdemir, DSP: Ergüder Şener, FP: G. Osman Yıldırım, CHP: Süleyman Önder, DYP: Remzi Özgen, MHP: Şemsettin İlgün

TEKMAN:

ANAP: İhsan Gök, DSP: M. Sait Karakuş, FP: Yakup Doğan

TORTUM:

DSP: Yunus Küçük, FP: Hasan Çakmak, DYP: Süleyman Özler, MHP: Mehmet Toraman

UZUNDERE:

ANAP: İsmail Kotan, DSP: Tahsin Kara, FP: Hikmet Çimen, CHP: Mustafa Kurt, DYP: Hayrullah Han, MHP: Şevki Özcan

Listenin devamı